Bilişim Dünyası 29 OCAK 2017 / 05:05

Küresel işbirlikleri giderek zenginleşiyor

Cardtek, kart ve ödeme servisleri şirketi Attra ile işbirliği yaptı. Bu kapsamda Attra, Cardtek Dijital Ödeme platformu için dijital yetkilendirme ve servisler sunacak. Böylece Cardtek iş ortakları arasına katılan Attra, Cardtek Dijital Ödeme platformunu kullanan kurumlara danışmanlık, uygulama geliştirme, test ve destek hizmetleri verecek. Cardtek Dijital Ödeme çözümleri ile bankalar, servis sağlayıcılar (processors), telekomünikasyon operatörleri ve perakende satış yapan kurumlar dijital ödeme sistemlerini uluslararası ödeme standartlarıyla uyumlu biçimde inşa ediyor. Bu çözüm, dijital ve sanal (digitized) kartların tüm yaşam döngüsü boyunca yönetimini mümkün kılan entegre bir platform sunuyor. Cardtek Dijital Ödeme, ayrıca e-ticaret ve mobil ticaret şirketleri ile benzin istasyonları ve ulaşım operatörleri gibi dijital olmayan işletmeler için uygulama içi (in-app) ödeme desteği ile ödeme işlemlerinin gerçekleştirilmesine olanak sağlıyor. 
Avustralya, Hindistan ve Ortadoğu’da konumlanan Attra, kart ve ödeme alanında, tüm uygulama yaşam döngüsü kapsamındaki deneyimini bu işbirliğine yansıtacak. Anlaşma kapsamında Attra, uluslararası çapta Cardtek’in küresel çözüm ve sistem entegrasyonu ortağı olacak. Şirket, dijital ödeme ürünleri için danışmanlık, uygulama, portfolyo ödeme sistemleri renovasyon (migration), geliştirme ve test servisleri sunacak.  
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN