Bilişim Dünyası 16 ŞUBAT 2015 / 07:37

Kurulumu pratik, ölçeklenebilir, genişletilebilir platform

Orta ölçekli işletmelerin BT altyapılarını oluştururken önceliği mümkün olduğunca sade yapılarda çalışmak. Bu ihtiyaca yanıt verme hedefiyle EMC, yeni VSPEX BLUE ile kurulumu, kullanımı ve yönetimi kolay BT altyapısını işletmelere sunuyor. 15 dakikadan kısa bir sürede kurulumu yapılan, anında sanal sunuculara geçişin mümkün olduğu yapıyı işletmelere sunan EMC VSPEX BLUE, genişletilebilir ölçeğe sahip. Bu da BT yapısını ilerleyen süreçte geliştirmek isteyen şirketlere avantaj getiriyor.

VSPEX BLUE, orta ölçekli şirketlere modüler bir yapı sunuyor. Böylece işletmeler 1-4 sistem içinde ölçeklenebilir yapıya kavuşuyor. Sistem; altyapı konsolidasyonu, uzak ya da şube ofis otomasyonu ve sanal masaüstü sistemleri için de uygun bir yapıda. VSPEX BLUE hiper-bütünleşik altyapı donanımı, BT’de konfigürasyon, yönetim ve bakımı kolaylaştırıyor.

Tek noktadan işletmelerin işle ilgili sürekli değişen ve gelişen ihtiyaçlarını karşılama hedefiyle EMC ve EMC’nin iş ortaklarının katma değerli yazılımlarını indirilebilecekleri bir mağaza da sunuluyor: VSPEX BLUE Market. Bu yapı da önceden onaylanmış, indirilebilir güvenilir çözüm ve teknolojilere erişim imkanı tanıyor.

Öte yandan, EMC VSPEX BLUE hiper-bütünleşik altyapı donanımı, arayüze yerleşik halde EMC Güvenli Uzaktan Destek sunuyor. ESRS aynı zamanda tüm yazılım ve donanımlar için canlı sohbet, telefon ya da EMC ekibi aracılığıyla uçtan uca, sürekli destek sağlıyor. ESRS ile EMC düzenli olarak EMC VSPLEX BLUE cihazını izleyebiliyor ve bu şekilde de herhangi bir arıza olduğunda bilgilendirilerek aksama süresinin önüne geçilmesine yönelik önlemler alınması konusunda destek sunuyor.
ETİKETLER : 1009

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics