Bilişim Dünyası 05 ARALIK 2010 / 18:00

Kurumlar için yeni platform

Microsoft, ses, video ve mesajlaşma gibi farklı iletişim çözümlerini yazılımın gücü ile tek bir noktada birleştiren Lynch Server 2010’u tanıttı. Microsoft’un yeni nesil birleşik iletişim çözümü olan Lync 2010, telefon aramaları, sesli mesaj, anında mesajlaşma ve telekonferans gibi deneyimleri, bilgisayarda yer alan dokümanlar, elektronik tablolar, e-posta ve takvim gibi uygulamalarla bütünleştiriyor. Böylece bireyler gün içinde iletişim kurabilecekleri farklı yolları tek bir çatı altından erişirken, daha katılımcı, etkileşimli, sosyal topluluklara odaklı ve erişilebilir hale geliyor. Yüksek tanımlı ses ve video iletişimine olanak veren bulut seçenekleri ile de dikkat çeken Microsoft Lync 2010, yeni bir marka olarak geçmişte Microsoft Birleşik İletişim Çözümleri’nin bileşenlerini oluşturan yazılımların yerini alıyor.
Microsoft Lync 2010 kurumlar için yüksek güvenlikli ve bütünleşik bir iletişim platformu sunarken, yönetim kolaylığı, düşük sahip olma maliyeti, çabuk yaygınlaştırma gibi önemli avantajlarla da şirketlerin iletişim faturalarında hissedilir düzeyde hafifleme sağlıyor.
ETİKETLER : Sayı:798

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN