Bilişim Dünyası 14 EYLÜL 2015 / 00:42

Kurumsal Çözümler Rehberi 2015

ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu tarafından hazırlanan Kurumsal Çözümler Rehberi 2015 dağıtıma hazır.

ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu tarafından 1 Nisan 2013 tarihinde yayınlanan ilk Kurumsal Çözümler Rehberi’nden sonra bu yıl yayınlanacak ve 4. yayınımız olan Kurumsal Çözümler Rehberi 2015’in tasarım çalışmaları tamamlandı.

128 sayfa olarak yayınlanacak olan bu rehberde, konsept, vizyon yazıları, makaleler ve röportajlarla birlikte,  İş Zekası ve Karar Destek Sistemleri, BPM, Doküman Yönetimi, Bulut, CRM, e-Dönüşüm, ERP, İnsan Kaynakları, MES ve Mobilite olmak üzere 9 ayrı bölümde çözüm geliştiren 65 firma ile çözüm kullanıcıları, yönetim danışmanları ve akademisyenler yer alıyor.

Rehberde yer alan şirketler, şirket künyesi, şirket yöneticilerinin ve iş ortaklarının iletişim bilgileri, 2015 – 2017 Türkiye Kurumsal Yazılım Pazarı’ndaki vizyonu, ürün, dikey ürün, özel çözüm ve hizmetleriyle ilgili bilgileri, ürün sorumlularının iletişim bilgileri, kanal yapısı ve proje fiyatlandırma bilgileri ile yer alıyor.

Ayrıca, kurumsal yazılım projelerinde dikkat edilecek hususlar, başarı ve başarısızlık faktörleri başta olmak üzere makaleler ve yazılar kullanıcılara yol gösterecek niteliktedir. Bu yönüyle yeni yayın, Kurumsal çözüm arayışında olan firmalar için güncel bir kaynak ve rehber olma özelliğinde olacaktır.

Kurumsal Çözümler 2015 Rehberi, Eylül ve Ekim aylarında insert olarak ve ERP Komitesinin Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, İstanbul ve İzmir’ de düzenlediği bölgesel toplantılarında, Adım Adım Seminerlerinde ve yıl içinde düzenlediği networking etkinliklerinde, aday firmalara ve sektöre referans kaynak oluşturması amacıyla dağıtılacak.

Kurumsal Çözümler Rehberi’nin 2015 versiyonunu ile birlikte Perakende, İnşaat, Otomotiv sektörlerine ve e-dönüşüm, bulut teknolojilere yönelik dijital çözümler rehberlerinin de oluşturulması planlandı.

ERP Komitesi ve kurumsal dönüşüm platformu, Türkiye’deki kurumsal çözüm kullanıcıları, akademisyenler, yönetim danışmanları ve stratejistlerin yanı sıra ticaret, sanayi ve hizmet sektöründeki kuruluşlar ile iş uygulamaları sektöründe faaliyet gösteren firmalardan oluşan marka bağımsız bir platformdur. 13 Şubat 2012 kurulan ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu’nun 8.000’in üzerinde bireysel ve kurumsal üyesi bulunuyor.

 
ETİKETLER : 1038

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics