Bilişim Dünyası 26 NİSAN 2013 / 09:27

Kurumsal depolamada tam etkinlik

Sunucu ve veri depolama ihtiyacı olan müşterilerin özel iş gereksinimlerine odaklanan, sunucu ve veri depolama sistemlerinin konumlandırılması, kurulumu ve yönetimi konularında sunulan hizmetleri veren Treo bunun yanı sıra sahip olduğu özel demo merkezinde müşterileri ile testler yapıp, sunulan çözümlerin katma değerlerini birebir görmelerine olanak tanıyor.

Kurumsal veri depolama alanında kuralları değiştiren HP 3PAR çözümlerinin en üst seviye modelleri arasında yer alan HP 3PAR StoreServ ailesinin konumlandırma, kurulum ve işletim hizmetlerini sunan Treo, sanallaştırılmış veri merkezleri için en uygun çözümleri müşterilerine ulaştırıyor.

Tier 1 yüksek erişilebilirlik, 3 kat daha hızlı performans, veri depolamada %50 kapasite tasarrufu ve veri depolama yönetiminde %90 zaman tasarrufu gibi avantajlara sahip HP 3PAR modelleri için tam ve etkin çözüm sağlayan Treo, sunduğu bu çözümleri müşterilerine birebir olarak gösterebilmek için demo merkezinin kapılarını da açıyor.

Treo’nun sunduğu 3PAR çözümleri hakkında detaylı bilgiler treo.com.tr/3par sitesinde yerini alıyor.
ETİKETLER : Treo

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN