Bilişim Dünyası 16 NİSAN 2014 / 14:41

Kurumsal iletişim sistemi yenileniyor

Kurumların yeni nesil iletişim ihtiyaçlarına cevap veren IceWarp Mail4CISCO ile kurumsal hesaplarınızdaki verilere masaüstü, akıllı telefon ve tabletinizden ulaşın. Kurumsal mesajlaşma çözümü sağlayıcısı IceWarp, e-posta çözümlerine alternatif olarak geliştirdiği yazılımıyla yeni nesil iletişim ihtiyaçlarını karşılıyor, tek bir arayüzde birçok özelliği bir araya getiriyor. IceWrap Türkiye’de ilk kez 9 Mayıs’ta Cisco Türkiye İş Ortakları Zirvesi’nde tanıtılacak.

Cisco ürünlerini kullanan müşterilere yönelik IceWarp Mail4CISCO, tamamen web tabanlı arayüzü ile e-posta, sesli mesaj, telefon görüşmeleri ve sohbet imkânı veriyor. Web tabanlı arayüz üzerinden tüm işlemlerin gerçekleştirilmesi herhangi bir yazılımın sistemlere indirilip kurulması ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Web arayüzündeki tüm işlemlerin herhangi bir mobil cihazda da kullanılmasını sağlayan IceWarp Mail4CISCO, tüm kurumsal verilere masaüstü bilgisayarların yanı sıra akıllı telefon ve tabletler üzerinden de erişilmesine olanak tanıyor.

Düşük maliyet avantajı

AcademTech olarak Cisco ürünleri konusundaki bilgi birikimlerini IceWarp’ın Mail4CISCO ürünü için kullandıklarını belirten AcademyTech CEO’su Özcan Yıldız, “Özellikle Cisco’nun tümleşik iletişim çözümleri sırasında sıkça ihtiyaç duyulan bu çözümü IceWarp ile birlikte geliştirdik” dedi.

Hem fiziksel hem de sanal sunuculara kurulabilen IceWarp Mail4CISCO Windows ya da Linux işletim sistemlerinde çalışabiliyor. Microsoft Exchangekurulu olan kurumlar için özel geçiş fırsatları sunan IceWarp, kullanıcı dostu arayüzü, düşük maliyetleri ve kolay yönetimiyle kurumları tanıştırıyor.

 
ETİKETLER : Cisco IceWarp

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN