Bilişim Dünyası 13 EYLÜL 2013 / 15:52

Kurumsal tarifeler verimliliği artıracak

Vodafone Türkiye, kurumsal müşterileri için geliştirdiği RED BUSINESS tarifeleriyle iş hayatının gerektirdiği mobil ihtiyaçları aynı pakette birleştiriyor. Mobil hizmetleri birleştirerek sunan Vodafone kurumsal üyeleri sabit ve şebeke içi 33 milyon numarayla sınırsız görüşebilecek.

Tarifeler

Vodafone kurumsal abonelerine sunduğu tarife seçenekleri ve destek hizmetleriyle hayatlarını kolaylaştırmayı, böylece iş verimliliklerin artırmayı amaçlıyor. Vodafone iş ortağım, tarifelerinde Red Business Classic tarifesi, aylık 75TL’ye Vodafone’lular ve sabit hatlarla sınırsız, her yöne 2000 dakika,2000 SMS ve 2GB internet içerirken, Red Business tarifesi 95 TL’ye Vodafone’lular ve sabit hatlarla sınırsız, her yöne 4000 dakika, 4000 SMS ve 4GB internet imkânı tanıyor. Red Business Elite üyeleri ise 115TL’ye Vodafone’lular ve sabit hatlarla sınırsız, her yöne 8000 dakika, 8000 SMS ve 8GB internet kullanma imkânına sahip olacaklar.

Destek hizmetleri

Vodafone Türkiye Kurumsal İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy,
“Abonelerimiz tarifelerindeki her yöne dakika, sms ve interneti yurtdışında kullanma fırsatı sunan Hersey Dahil Pasaport’u 8 güne kadar hiçbir ek ücret ödemeden kullanabilecek ve internetini tablet ve VODEM’lere ek ücret ödemeden kolayca paylaştırabilecekler. Ayrıca, kurumsal müşterilerimize zaman kazandıracak, onların hayatını kolaylaştıracak servisler sunuyoruz. Tüm mobil ihtiyaçları için hiç sıra beklemeden 7/24 hizmet alınabilen özel müşteri hizmetleri, ücretsiz Back Up Kişisel Asistanlık, iş seyahatlerinin daha konforlu geçmesi için TAV’da ücretsiz havaalanı lounge hizmeti ve Budget’ta %50 indirimle araba kiralama gibi kolaylıklar sunuyoruz. Yoğun bir iş hayatı olan iş ortaklarımıza sunduğumuz bu paketlerle ve servislerle tüm mobil ihtiyaçlara eksiksiz yanıtlar vererek onlara daha verimli bir iş ortamı sağlamayı hedefliyoruz.” Ayrıca arızalanan cihaz teknik servise iletilerek tamir süreci takip ediliyor; bu süre içinde aboneye geçici telefon sağlanıyor.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics