Bilişim Dünyası 27 NİSAN 2015 / 10:33

Kurumsal veri yönetimi gündeme taşınıyor

Veri yönetimi konusunda dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan Informatica ve Türkiye’de 25 yıldır bilişim alanında faaliyet gösteren KOMTAŞ Bilgi Yönetimi, kurumsal veri yönetimini 29 Nisan’da düzenleyeceği “Information-Centric Organizations Summit” ile gündeme taşıyor.

Dünyada yükselen trendin “bilgiyi daha iyi kullanmak” olduğuna inanan lider kurumların ve lider veri yöneticilerinin katılımlarının hedeflendiği Information-Centric Organization Summit’e Informatica Güney Avrupa Bölgesi Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı Emilio  Valdes de katılacak.

Bilgi teknolojilerinde uluslararası trendlerin, uygulama örnekleriyle sunulacağı zirvede, şirketlerin, analitik, bulut ve mobil gibi teknolojilere ilişkin atmaları gereken adımlar ve şirketlerin dijitalleşen iş süreçlerinin kalbinde yer alan verinin yönetimine ilişkin yaklaşımları ele alınacak.

29 Nisan’da İstanbul Shangri-La Bosphorus Otel’de düzenlenecek zirvede şirketlerin dijitalleşme ve karar süreçleri, müşteri tarafındaki sorumlulukları, yasal düzenlemeler, farklı bir ortam yaratmayı vadeden bu kültürel değişimle gelen yeni iş yapış biçimleri ve iş birimleri ile teknik yöneticilerin bu değişime yanıt verme yöntemleri de tartışılacak.

 
ETİKETLER : 1019
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN