Bilişim Dünyası 14 EYLÜL 2015 / 00:52

Kusursuz bir iş çerçevesinin anahtarı

Bimser, İş Mükemmelliği etkinliğini bu yıl ikinci kez, 16 Eylül'de Haliç Kongre Merkezi'nde düzenleyecek. Müşteri deneyimlerinin paylaşılacağı etkinlikle birçok konuda en güncel bilgiler sunulacak.

İş mükemmelliği, hemen hemen tüm kurumların tepe yöneticilerinin ana hedeflerinden biri. Bu konuda süreçler, kurumlarda yılın belirli dönemlerinde gözden geçiriliyor. Etkinlik testleri sayesinde yöneticiler vasıtası ile iyileştirme çalışmaları yıllık olarak yapılıyor. “Bu hedefleri karşılamak adına ürünlerimiz, kurumların iş mükemmelliği konseptine uygun olarak geliştiriliyor ve tasarlanıyor” diyen Bimser Satış ve Pazarlama Direktörü Refik Tunçer, konsept olarak ‘iş mükemmelliğini’ benimsemiş bir Türk yazılım firması olarak Bimser İş Mükemmelliği 2015 etkinliğinin önemine vurgu yaptı.

Bimser İş Mükemmelliği 2015, ‘iş mükemmelliğini’ sağlayan müşterilere çözümleri ile destek olan Bimser’in organize ettiği bir buluşma platformu. Haliç Kongre Merkezi’nde başarı hikayeleri, ayrıca ürünler ve çözümler birebir ürün yöneticileri, danışmanları ve kullanıcıları ile uzmanlara aktarılacak. Tunçer hedef kitleleri ile ilgili şu detayları paylaştı:

“Hedef kitlemiz; sektör bağımsız olmak üzere kamu kurum ve kuruluşların üst ve orta düzey yöneticileri, bilgi teknolojileri deparmanı çalışanları, kalite, çevre, İSG uzmanları, fabrika ve tesis yöneticileri ve satınalma müdürleri ile stratejik planlama danışmanları. Katılımcı sayımızın 600 kişiye ulaşacağını tahmin etmekle beraber, davetlilerimizin birebir ürün kullanıcıları ile tanışımasına vesile olacağız.”

Her çözüm kendi salonunda

Geçtiğimiz yıl düzenlenen Bimser İş Mükemmelliği 2014 etkinliğinde, tek salonda dört ürünün başarı hikayeleri katılımcılar ile buluşmuştu. “Etkinlik öncesi zaman planlaması sebebiyle birçok müşterimizin sunumununu programa dahil edememiştik” diyen Refik Tunçer, bu yıl ise geçen yıldan farklı olarak toplamda üç paralel salonda etkinliği gerçekleştireceklerini söyledi.  Katılımcılar da ihtiyaçlar dahilinde, çalıştıkları birimlere paralel olarak ilgilendikleri ürünün salona kayıtlarını yaptırabilecek. Tunçer, programa dair şu detayları paylaştı:

“Doküman ve iş akışı yönetim ürünümüz eBA, SAP tarafından sertifikalandırıldı. Türkiye’de ilki gerçekleştiren eBA, kendi salonunda yenilikleri katılımcıları ile paylaşacak. Entegre yönetim sistemi QDMS ürünümüzün yeni arayüzlerinin ilk lansmanı ise QDMS – Ensemble salonunda yapılacak. Mobil teknoloji ve bulut bilişime odaklanan kurumsal varlık yönetimi ürünümüz BOYS ise salonunda fabrika müdürleri ve satınalma yöneticilerini ağırlayacak.”

 
ETİKETLER : 1038

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics