Bilişim Dünyası 13 ARALIK 2015 / 18:16

Kyocera Bilgitaş ile Türkiye’yi bölgesel üs haline getirecek

Kyocera, 1986 yılından beri Türkiye distribütörü olan Bilgitaş’ın çoğunluk hisselerini satın alarak firmaya ortak oldu. 4 Aralık 2015 tarihinde Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen etkinlikte Kyocera Document Solutions Global Satış Genel Müdürü Sho Taniguchi, Avrupa Başkanı Takahiro Sato, Bilgitaş Kurucusu Habib Pişan ve Kyocera Bilgitaş Genel Müdürü Murat Ada hazır bulunurken, düzenlenen imza töreninin yanı sıra Kyocera Bilgitaş Turkey Doküman Çözümleri A.Ş.’nin gelecek dönem hedefleri ile ilgili bilgiler paylaşıldı.
Anlaşmayla birlikte Kyocera Bilgitaş Turkey, bölgenin ihracat üssü haline gelecek. Önümüzdeki yıl Türkiye’de kurulacak lojistik üssü ile Orta Asya Kafkaslar ve çevre ülkelere donanım, teknik ve servis desteği verilirken, şirketin cirosunun ilerleyen yıllar içerisinde katlanarak artması bekleniyor.
Anlaşmayı değerlendiren Bilgitaş’ın kurucusu Habib Pişan, Bilgitaş’ın 33 yıllık başarı öyküsünün böyle bir aşamaya gelmesinden büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi. Her kurucunun şirketini evladı gibi gördüğünü anlatan Pişan, yapılan işbirliğiyle birlikte müşterilerine en iyi ve verimli şekilde hizmet ve çözüm sunmak istediklerini dile getirdi.

Basın toplantısında Kyocera Document Solutions Global Başkanı Takashi Kuki yerine bir konuşma yapan Kyocera Document Solutions Global Satış Genel Müdürü Sho Taniguchi, Kyocera ürünlerinin 30 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de kullanıldığını, bu işbirliğinin önümüzdeki yıllarda daha da artarak süreceğini vurguladı. 
 
ETİKETLER : 1050

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN