Bilişim Dünyası 08 ŞUBAT 2010 / 10:47

Linksys’nin yeni ürünleri tanıtıldı

Geçtiğimiz hafta Linksys Türkiye Satış Müdürü Merih Önder’in sunumuyla gerçekleşen basın toplantısında, Cisco’nun ev kullanıcısı ve küçük ofislere yönelik çözümler üreten birimi olan Linksys’nin yeni ürünleri tanıtıldı. Kablosuz ev ağları ürünlerinden, pazara yeni bir hareketlilik getirmesi öngörülen mini video kamera flip’e kadar tanıtılan bu ürünlerin şık tasarımı ve çevreyle dost olması dikkatleri çekti.
Ağ ortamında kişilere daha kişisel ve daha görsel bir yaşam sunmayı amaçlayan Cisco, bu vizyonla sunduğu kablosuz router ve modemlerde üç ayrı cihaz tanıttı. Basit ev kullanımı için önerilen çözümler kapsamında tanıtılan modemlerden biri WAG120N’di. Türkçe kurulum ve arayüze sahip olan modem, dahili anten teknolojisi ve 150Mbps’e kadar sağladığı hız ile pratik bir kablosuz iletişim sağlıyor. WAG320N ise kablosuz çift bant özelliği ile yüksek hızda internet erişimi sunuyor.
ETİKETLER : Sayı:757

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN