Bilişim Dünyası 18 KASIM 2013 / 08:14

Logitech’ten yeni ürünler

Logitech, 12 Kasım’da Sapphire Terrace’da düzenlediği basın toplantısıyla yeni ürün ve teknolojilerini tanıttı.

Tanıtılan ürünler arasında yeni iPad Air için koruma ve fiziksel klavye işlevselliği sağlayan klavyeler, küçük boyutlarıyla yüksek kaliteli ses sunan hoparlörler, dizistü ve masaüstü bilgisayarlar için klavye ve fareler yer aldı.
Toplantıda konuşan ve artık kullanıcıların tasarıma da çok büyük önem verdiğine değinen Logitech Ülke Müdürü Mustafa Uyar şunları söyledi: “Teknoloji geliştikçe kullanıcılar daha iyi tasarımlar istiyor. Bilgisayar, tablet, akıllı telefon ya da dokunmatik navigasyon fark etmeksizin, daha hızlı çalışan, ince ve modern tasarlanmış ürünleri tercih ediyor. Logitech olarak tüketici talep ve ihtiyaçlarını, yeni eğilimleri yakından takip ediyor ve yeni ürünler geliştirmeye devam ediyoruz.”
Logitech’in iPad Air için tasarladığı FabricSkin Keyboard Folio, Ultrathin Keyboard Cover, Ultrathin Keyboard Folio ve Folio Protective Case ince ve hafif olmalarına rağmen çizilmeye, darbelere ve ıslanmaya karşı koruma sağlıyor.
Ev kullanıcıları için geliştirilen yeni hoparlörler modern ve şık tasarımları ile yüksek ses kalitesi sunuyor. Logitech Bluetooth Speaker Z600, z200, z150 ve z50 güçlü performanslarıyla ve akustikleriyle dikkat çekiyor. Logitech’in masaüstü ve dizüstü bilgisayar kullanıcıları için geliştirdiği yeni kablosuz klavye Logitech TK820 üzerindeki “touchpad” ile kullanım kolaylığı sağlıyor. İnce ve ergonomik tasarımıyla masada çok az yer kaplayan yeni klavye kullanıcıların işini kolaylaştırıyor.
Logitech ayrıca Ultrathin Touch Mouse ve G602 adını taşıyan farelerini de tanıttı. Kullanıcıların ince ve hafif tasarım sayesinde yanlarında kolayca taşıyabildikleri fare, yumuşak bir dokunmatik yüzeye sahip. USB bağlantısıyla kolayca şarj edilebilen yeni fare bir dakikalık şarj ile bir saat kullanılabiliyor.
ETİKETLER : Sayı:946

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics