Bilişim Dünyası 04 EKİM 2015 / 22:37

Logosphere 2015 için geri sayım başladı

6 Ekim tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek “Logosphere 2015” her yıl olduğu gibi bu yıl da Logo platformu üzerinde geliştirilen çözümlerin ve son teknolojik uygulamalar konusunda katılımcıları bilgilendirecek.

Logo platformu üzerinde geliştirilen çözümlerin ve son teknoloji uygulamalarının aktarıldığı bilgi ve çözüm platformu Logosphere, katılımcıların yoğun ilgi ve değerli katkılarıyla, her geçen yıl önemi artan bir teknoloji etkinliği haline geldi. Bu yıl da Logosphere'de, interaktif oturumlar, sunumlar, kullanıcı deneyimleri, başarı öyküleri, Logo Çözüm Ortakları standlarında gerçekleşecek sunular ile bilişim dünyasının profesyonelleri bir araya gelecek.

KOBİ Çözümleri, e-Dönüşüm, ERP Çözümleri, İş Zekası, Entegre İş Çözümleri, Bütçe Çözümler, CRM ç Çözümleri, İş Akış Çözümleri, Başarı Hikayeleri, Siber Güvenlik ve İK Çözümleri üzerine paralel oturumlarla katılımcıları aydınlatacak olan Logosphere 2015, 6 Ekim tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.
ETİKETLER : 1040

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN