Bilişim Dünyası 30 EKİM 2014 / 15:49

Logosphere 4 Kasım'da düzenleniyor

Logo Platformu üzerinde geliştirilen çözümlerin ve son teknoloji uygulamalarının aktarıldığı bilgi ve çözüm platformu Logosphere, 4 Kasım 2014 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde yapılacak.

Logo Yazılım tarafından düzenlenen bu yıl 3. kez gerçekleştirilecek LOGOSPHERE etkinliği, bilişim ve iş dünyasını aynı çatı altında buluşturacak. Geçen yıl Logo bünyesine katılan Netsis de çözüm ortaklarıyla birlikte etkinlikteki yerini alacak. Logo ve Netsis platformları üzerinde geliştirilen çözümlerin ve son teknoloji uygulamaların aktarılacağı LOGOSPHERE, 4 Kasım 2014 Salı günü Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Yılın önemli teknoloji etkinlikleri arasında yerini alan LOGOSPHERE oturumlarında; e-devlet çözümleri, bulut teknolojileri, iş zekâsı ve mobil uygulamalar ele alınacak. Entegre iş çözümlerinin yanı sıra; müşteri ilişkileri yönetimi, insan kaynakları uygulamaları, perakende çözümleri, ileri üretim planlama, siber güvenlik ve yeni teknolojiler gibi birçok konuda sunum ve paneller yapılacak. Başarı hikâyeleri üzerinden müşteri deneyimleri örneklenecek.

Logo Yazılım’ın bilgi ve teknoloji platformu LOGOSPHERE, Logo Yazılım CEO’su Mehmet Buğra Koyuncu’nun açılış konuşmasını takiben yapılacak paralel oturumlarla tüm gün sürecek. Etkinlikte; Logo ve Netsis çözüm ortaklarının geliştirdikleri farklı ürünleri tanıtmalarına olanak sağlayan bir fuar alanı olacak.

Etkinlikle ilgili ayrıntılar, www.logosphere.com.tr adresinden ve Logo’nun sosyal medya hesaplarından takip edilebiliyor.

 
ETİKETLER : Logo Logo Yazılım
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN