Bilişim Dünyası 30 EKİM 2014 / 15:49

Logosphere 4 Kasım'da düzenleniyor

Logo Platformu üzerinde geliştirilen çözümlerin ve son teknoloji uygulamalarının aktarıldığı bilgi ve çözüm platformu Logosphere, 4 Kasım 2014 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde yapılacak.

Logo Yazılım tarafından düzenlenen bu yıl 3. kez gerçekleştirilecek LOGOSPHERE etkinliği, bilişim ve iş dünyasını aynı çatı altında buluşturacak. Geçen yıl Logo bünyesine katılan Netsis de çözüm ortaklarıyla birlikte etkinlikteki yerini alacak. Logo ve Netsis platformları üzerinde geliştirilen çözümlerin ve son teknoloji uygulamaların aktarılacağı LOGOSPHERE, 4 Kasım 2014 Salı günü Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Yılın önemli teknoloji etkinlikleri arasında yerini alan LOGOSPHERE oturumlarında; e-devlet çözümleri, bulut teknolojileri, iş zekâsı ve mobil uygulamalar ele alınacak. Entegre iş çözümlerinin yanı sıra; müşteri ilişkileri yönetimi, insan kaynakları uygulamaları, perakende çözümleri, ileri üretim planlama, siber güvenlik ve yeni teknolojiler gibi birçok konuda sunum ve paneller yapılacak. Başarı hikâyeleri üzerinden müşteri deneyimleri örneklenecek.

Logo Yazılım’ın bilgi ve teknoloji platformu LOGOSPHERE, Logo Yazılım CEO’su Mehmet Buğra Koyuncu’nun açılış konuşmasını takiben yapılacak paralel oturumlarla tüm gün sürecek. Etkinlikte; Logo ve Netsis çözüm ortaklarının geliştirdikleri farklı ürünleri tanıtmalarına olanak sağlayan bir fuar alanı olacak.

Etkinlikle ilgili ayrıntılar, www.logosphere.com.tr adresinden ve Logo’nun sosyal medya hesaplarından takip edilebiliyor.

 
ETİKETLER : Logo Logo Yazılım

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics