Bilişim Dünyası 05 AĞUSTOS 2017 / 12:00

Lojistik süreçleri pratik bir hale geliyor

Yurtdışına yapılan gönderilerde süreçleri pratik bir hale getiren taşımacılık girişimi nakliyemkolay.com, Bulgaristan’daki şubesini faaliyete geçirdi. Uluslararası taşımacılık şirketleri ile özel anlaşmalar yaparak Türkiye’den yurtdışına yapılan gönderilere önemli maliyet avantajı sunan nakliyemkolay.com, böylece kuruluşunun üçüncü yılında Avrupa’da faaliyet göstermeye başladı. nakliyemkolay.com kurucusu Dr. Önder Türker, “Türkiye’de dış ticaret yapan firmalara faydalı bir iş modeli oluşturup maliyetleri düşürme hedefiyle yola çıktık. Bu yatırımımızla sistemimize kayıtlı 3 bin müşterimize daha fazla fırsat sunacağız” dedi.   Düşük hacimli gönderisi olan dış ticaret firmalarına düşük maliyetle taşımacılık hizmeti veren nakliyemkolay.com, yurtdışına çok gönderim yapan firmalara da operasyonlarını hızlandıran ve sadeleştiren çözümler sunuyor. Nakliyemkolay.com’un stratejik öncelikleri arasında ABD, Dubai ve Çin’de de şubeler açmak var. 
Yatırım için Bulgaristan’ı seçme gerekçelerini Türkiye’ye yakınlık, birçok Türk şirketinin burada halihazırda faaliyet göstermesi ve ülkenin AB sınırları içinde olmasının sağladığı taşıma avantajları olarak sıralayan Türker; bu yılın sonuna kadar, hem Türkiye’deki dış ticaret firmaları hem de AB içinde faaliyet gösteren gerek Türk gerek AB vatandaşı müşterileri için daha büyük faydalar sunacaklarını vurguladı.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN