Bilişim Dünyası 14 MART 2014 / 10:26

Londra'da minimalist izler

AirTies, dünyanın en hızlı kablosuz video erişim teknolojisi 11 ac’ye sahip yeni ürün ailesiyle Londra'da düzenlenecek olan 10. TV Connect Fuarı’nda Türkiye’yi temsil edecek. AirTies, erişim hızını 1,7Gbit’e çıkartacak yeni ürün ailesiyle, 10cmx10cm boyutlarındaki ürünler minimalist tasarımlarıyla dikkat çekiyor. AirTies’ın kurucusu Bülent Çelebi konuyla ilgili şunları söyledi:“AirTies olarak kuruluşumuzun 10.yılını kutluyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana dünyanın önemli telekom operatörlerine ve servis sağlayıcılarına ürün ve teknoloji temin eden bir şirket konumuna geldik. Bizi rekabette farklılaştıran en önemli avantajımız yeni teknolojileri ürünleştirmekteki hızımız. Pazarın ihtiyacına yönelik, müşterilerimize beklentilerini aşan ürün ve hizmetler sunabilmenin yolu ise 100’den fazla Türk mühendisinden oluşan Ar-Ge ekibimizden geçiyor. Yaptığımız yatırımların sonucunda Ar-Ge merkezimiz Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen 2012 Performans Endeksi Değerlendirmesi’nde sektör bazında ‘En Başarılı Ar-Ge Merkezi’ seçildi.

Geliştirdiğimiz inovatif teknolojiler sayesinde müşterilerimize benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunmayı ön planda tutuyoruz. Patentli teknolojimiz AirTies Mesh ile, kullanıcıların ev içi kablosuz ağ deneyimlerinde oyunun kurallarını tamamen değiştiren bir yaklaşım geliştirdik. Bu teknolojimiz sadece son kullanıcı tarafında hissedilen bir performans artışı yaratmakla kalmıyor, aynı zamanda servis sağlayıcı şirketler için de bir rekabet avantajı yaratıyor.”

AirTies, sektördeki en kapsamlı ve rekabetçi teknoloji ödüllerinden biri olarak kabul edilen “TV Connect Industry Awards”da, geliştirdiği patentli teknoloji AirTies Mesh ile “En İyi Destekleyici Teknoloji” kategorisinde finale kaldı. “En İyi Destekleyici Teknoloji” kategorisinde ödül; silikon yapılı, destekleyici teknoloji, IP ve analiz çözümü sunan ürün, servis ve inovasyon alanındakimükemmel teknolojilere veriliyor. Ödüller, sektör devlerini Londra’da bir araya getiren 10.TV Connect Fuarı’nda 19 Mart’ta sahiplerini bulacak.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics