Bilişim Dünyası 20 EYLÜL 2013 / 10:37

Mac'e Bitdefender koruması

Bitdefender, OS X işlerim sistemi için yeni antivirus yazılımı Bitdefender Antivirus for Mac’i kullanıma sundu. Yazılım Mac App Store’dan indirilebilir.

Apple Mac OS X işlerim sistemine yönelik saldırıların gün geçtikçe artması nedeniyle, dünyanın önde gelen güvenlik çözüm sağlayıcılarından Bitdefender, ‘Bitdefender Antivirus for Mac’ yazılımını Mac kullanıcılarına sundu.

Yeni ‘Bitdefender Antivirus for Mac’ özellikle OS X için geliştirilen yenilikçi ve daha hızlı bir tarama motoru kullanıyor. Bitdefender’in Mac OS için çıkarttığı, sürekli tarama özelliğini ilk bütünleşik ve Mac kullanıcılarına ekstra bir güvenlik sağlayan Virus Scaner Plus da Mac App Store’da yer almaya devam ediyor.

Bitdefender Antivirus for Mac Apple bilgisayarların web trafiğini filtreleyerek zararlı yazılım yayan sitelere erişimini engelleyen TrafficLight yazılımını da içeriyor.

Yeni Bitdefender Antivirus for Mac http://www.bitdefender.com/solutions/antivirus-for-mac.html adresinden indirilerek 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Virus Scanner Plus ise Mac App Store’dan indirilebiliyor.

 
ETİKETLER : Bitdefender

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics