Bilişim Dünyası 13 OCAK 2016 / 10:23

Marka itibarını en çok artıran ‘Elektronik Perakende’ şirketi

Marketing Türkiye’nin her yıl yaptığı ve şirketlerin pazarlama iletişimleri ile markalarının itibarlarını ne ölçüde yükselttiklerini değerlendiren “The One Awards Ödülleri” için, 12 şehirde bin 200 tüketici ile görüşüldü. Akademetre tarafından yapılan araştırma sonucunda, sektörlerinde marka itibarlarını en çok artıran şirketler tespit edildi. Markaların yıl içindeki pazarlama başarıları da bu değerlendirmeye dahil edilerek ödül alacak firmalar tespit edildi.
Elektronik Market kategorisinde ödül alan Bimeks’in ödülünü Başkan Yardımcısı Dr. Ahmed Akgiray adına alan İcra Kurulu Üyesi Mustafa Selçuk, bunun şirketin aldığı en anlamlı ve değerli ödüllerden biri olduğunu söyledi.  Pazarlama ve iletişim konusunda 2015 içinde başlatılan projelerin sonuçlarını almaya başladıklarını başladığını ifade eden Mustafa Selçuk, bu ödülü bin 600 kişilik Bimeks ailesi adına aldığını söyledi.
Bimeks yıl boyunca yaptığı pazarlama kampanyaları ve yılın son çeyreğinde yaptığı yeni pazarlama iletişim lansmanı ile önemli bir farkındalık sağlamıştı. “Bi Bimekse Sor” anafikri ile oluşturulan yeni iletişim kampanyasıyla,  birçok mecrada eş zamanlı olarak, Bimeks’in servis ve ürünlerinin tüketiciyle buluşması sağlandı.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics