Bilişim Dünyası 27 OCAK 2014 / 12:18

Markalarla işbirliği avantaj sağladı

Türk Telekom, gerçekleştirdiği marka işbirlikleriyle 2013 yılında bireysel müşterilerine toplam 20 milyon TL’lik avantaj sağladı. 23 farklı sektörden prestijli markalarla düzenlediği toplam 62 kampanya ile Türk Telekom, müşterilerinin aile bütçelerine önemli miktarda katkıda bulundu. 

Türk Telekom, büyük ilgi gören marka işbirlikleriyle 2013 yılında market, hazır giyim, mobilya, ev eşyası, bankacılık ve turizm gibi 23 farklı sektörde düzenlediği 62 indirim kampanyasıyla Türk Telekomlulara toplam 20 milyon TL indirim sağladı.

Türk Telekom; önceki yıllarda başlattığı kampanyasını 2013 yılında Şok, Tepe Home, Ulusoy/Varan, FLO, YKM, KFC, Morhipo, Jolly Tur, Tekin Acar Kozmetik, Garanti Bankası, TEB, Altınyıldız, Soyak İnşaat gibi lider markalarla sürdürerek, müşterilerine çok özel avantajlar sundu. 

İndirimli konut ve banka kredisi

Türk Telekom’un Soyak İnşaat işbirliğiyle başlattığı kampanyayla; 21 Türk Telekom müşterisi İstanbul Halkalı Soyak Evostar, İzmir Soyak Siesta ve Soyak Mavişehir Optimus evlerinde 13.500 TL’ye varan indirimlerle ev sahibi olmanın mutluluğunu yaşadı.

Sektördeki lider bankalarla yapılan işbirliklerinden yararlanan 5.000 Türk Telekom müşterisi ise piyasa koşullarına göre çok daha rekabetçi faiz oranları ile ihtiyaç ve konut kredisi kullandı.

Bireysel fatura zarflarında özel indirim kuponları

2013’ün Eylül ve Kasım dönemlerinde Türk Telekom tüm bireysel müşterilerinin fatura zarflarına ilk kez indirim kuponu ekledi. Türk Telekomlular bu kuponlarla Şok ve P&G market alışverişlerinde yüzde 30’a varan indirimlerle alışveriş yaptı. Türk Telekom, 2013 yılının Babalar Günü’nde ise müşterilerini Tekin Acar’dan yüzde 50’ye varan indirimle buluşturdu.

Yeni yıl hediyesi

Türk Telekom’un Aralık ayında, mobilya ve aksesuar mağazacılığı alanında sektörün lider markası Tepe Home ile yaptığı yüzde 50’ye varan indirime ek olarak yüzde 15’e varan ekstra indirim kampanyası ile Türk Telekom müşterileri sevdiklerine avantajlı fiyatlarla yeni yıl hediyesi aldı. Türk Telekom müşterileri 2013’te ayrıca Altınyıldız markalı tüm erkek koleksiyonlarında indirimli tek fiyat kampanyasından da yararlandı.

Türk Telekom olarak modern iletişim altyapısı üzerinde sundukları yenilikçi ürün ve servislerle hizmet verirken Türk Telekomlulara özel cazip kampanyalar da hazırladıklarını belirten Türk Telekom Bireysel Müşteri Başkanı Ali Yılmaz, “Sektörünün lideri konumundaki markalarla yaptığımız işbirlikleri, önceki yıllarda olduğu gibi 2013 yılında da müşterilerimizin büyük bir ilgisi ile karşılaştı. Türk Telekom olarak, müşterilerimizin yaşamlarına daha fazla değer katmak amacıyla farklı ihtiyaçlara yönelik ayrıcalıklı markalar ile yaptığımız işbirliklerini de sunarak kalıcı ve uzun süreli bir müşteri mutluluğu yaratmayı hedefliyoruz. Bu vizyonumuz doğrultusunda önümüzdeki dönemde de müşterilerimize daha üstün hizmet ve ayrıcalıklar sunabilmek için işbirliği platformumuzu geliştirerek devam ettireceğiz” dedi.
ETİKETLER : Türk Telekom

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN