Bilişim Dünyası 24 NİSAN 2016 / 10:15

Masaüstü iş istasyonu serisi genişliyor

HP Z iş istasyonları için sistem genişletilebilirliği, yüksek hızlı bellek ve yüklü iş akışlarına güç verecek çok çekirdekli güncellemeleri geliştirildi. HP’nin hızlı Z Turbo Drive çözümü HP Z Turbo Drive G2 1 TB PCIe SSD de tanıtıldı. 
Yenilenen HP Z840, Z640 ve Z440 masaüstü iş istasyonları yeni nesil çok çekirdekli Intel® Xeon® işlemciler,2, 3 NVIDIA® Quadro® ve AMD FirePro™ tarafından sunulan yeni grafik seçenekleri ile Microsoft veya Linux işletim sistemleri özelliklerini sunuyor. Yeni Intel® Xeon® E5-2600 v4 serisi işlemcilerle HP Z iş istasyonları da 2400MHz’ye varan performans getiriyor. 
HP Z iş istasyonları medya, eğlence, grafik tasarım, CAD, mimari, fotoğrafçılık, üretim, finans, sağlık, bilimsel görüntüleme, petrol ve gaz arama gibi hesaplama gücünün kritik öneme sahip olduğu sektörlerin ihtiyaçlarına yanıt vermek için tasarlanıyor. HP Z masaüstü iş istasyonları birçok onaylanmış istasyonu uygulamasına erişim de sunuyor.
Performans, inovasyon ve güvenilirliğe odaklanan üç yeni HP Z iş istasyonu takımsız şasi, entegre tutma yerleri ve kablosuz tasarım özellikleriyle servis kolaylığı, sistem çapında verim ve yüksek genişletilebilirlik özelliklerine sahip. HP Z iş istasyonlarının bu serisi, geniş dosyaların verimliliğini sağlayan Thunderbolt 26, depolama sıkıntılarını ortadan kaldıran HP Z Turbo Drive, sistem gözetimi için HP Performance Advisor, ayrıca grafik açıdan zengin uygulamaların uzaktan işbirliği odaklı çalıştırılabilmesini sağlayan HP Remote Graphics Yazılımı özelliklerine de sahip.  
ETİKETLER : HP. 1069

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics