Bilişim Dünyası 11 HAZİRAN 2014 / 10:27

Masaüstünde tek dağıtıcı Arena

Xerox’un 2005 yılından bu yana Türkiye’de iş ortağı olarak faaliyet gösteren Arena Bilgisayar, Xerox ile yeni bir iş ortaklığına gidiyor. Türkiye genelinde Xerox markalı yazıcı ürünlerinde elde edilen ciro, satışı yapılan bayi sayısı, verilen lojistik hizmetler ve yüksek satış performansı dolayısıyla Xerox tarafından Yılın En İyi Distribütörü seçilen Arena, artık Xerox’un tüm masaüstü yazıcılar, masaüstü A4 çok fonksiyonlu ofis ürünleri ve tarayıcılar ürün grubunda tek distribütörü olacak.

Konuyla ilgili olarak Arena Bilgisayar Genel Müdür Yardımcısı Kenan Akbaş, “Önümüzdeki dönemde, Xerox markasındaki başarı grafiğimizi sürdürülebilir kılmak en önemli motivasyon kaynağımız olacak" dedi. Xerox Türkiye Kanal Grubu Satış Müdürü Serkan Oktaybaş ise "Markamız için çok önemli olan bir ürün grubunun tek distribütörlüğünü Arena'ya teslim etmekten dolayı, son derece heyecanlı ve sektörümüz adına önemli katkılar sağlayacağı konusunda inançlıyız" açıklamasını yaptı.

 

 
ETİKETLER : Arena Xerox

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN