Bilişim Dünyası 02 TEMMUZ 2012 / 11:03

Medyasoft’tan satış akademisi

Şirketlerin iş teknolojileri konusunda çözüm ortağı olan Medyasoft, sektördeki ilklerine bir yenisini daha ekledi. “Büyüyoruz Hep 1’likte” sloganıyla Türkiye Satış Akademisi’ni kuran Medyasoft, ekosistemindeki iş ortaklarıyla birlikte, hem satış kültüründe hem de iş yapma süreçlerinde yeni bir dönem başlatacak. Hayata geçen proje ile değişen pazar koşullarında üreticiden distribütöre, bayiden satış ve pazarlamaya kadar tüm paydaşlar, yeni nesil satış stratejileriyle tanışıp, sektördeki verimliliği artıracak yeni bir satış kültürü ile buluşacak ve bu sayede müşteri beklentilerinin ötesine ulaşılacak.
Medyasoft’un kurulduğu ilk günden itibaren sektördeki konumu itibariyle pazarda farklılık yaratmak için çalışmalarını sürdürdüğünü, bu sayede de birçok ilke imza attıklarını belirten Medyasoft Genel Müdürü İhsan Taşer, “Günümüz iş dünyasında önemli bir değişim yaşanıyor. Müşterilerimiz de dahil olmak üzere herkes yeni iş modelleri üzerine çalışıyor. Müşterilerimizin iş modellerindeki bu önemli değişim, bizim de iş yapma biçimimizin değişmesi zorunluluğunu ortaya çıkardı. Teknolojinin gelişmesi, yeni ürün ve hizmetlerin hayatımıza girmesiyle müşterilerimizin beklentileri de sürekli bir değişim içinde. Önümüzdeki dönemde sadece ürün satarak şirketlerin var olmasının mümkün olmayacağını da göz önünde bulundurduğumuzda, bizim de böylesi bir değişime seyirci kalmamamız gerekiyordu. Katma değerli dağıtıcı misyonumuzun arkasını doldurmak, ekosistemimizdeki iş ortaklarımızla ortak bir vizyonda buluşup geleceğe birlikte yürüyebileceğimiz bir platform oluşturmak istedik ve uzun çalışmalar sonucunda Medyasoft Satış Akademisi’ni kurduk” dedi.
Türkiye bilişim sektörünün bulut bilişim, veri depolama ve dijital yayıncılık başta olmak üzere önünde önemli fırsatların bulunduğuna dikkat çeken İhsan Taşer, Satış Akademisi’nin yeni nesil iş dünyasında müşteriye odaklanma, derinleşme, proaktif satış ve katma değer yaratmak için önemli eğitim programları içerdiğini söyledi. Medyasoft’un Satış Akademisi’ndeki etkin pazarlama stratejileriyle yeni bir iş kültürü oluşturmanın öncelikli hedef olduğunu söyleyen Taşer, oluşacak satış kültürünün sadece bayi ve satış ekibini değil aynı zamanda üretici firmaya kadar uzanan bir kültür değişimini kapsadığını belirtti.
ETİKETLER : Sayı:878

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics