Bilişim Dünyası 11 MART 2012 / 16:29

Medyasoft, Autodesk yelpazesini genişletti

Yaklaşık 3 yıldır  Autodesk’in genel tasarım, medya ve eğlence alanındaki ürünlerinin Türkiye dağıtıcılığını yürüten Medyasoft,  Autodesk’in tüm ürünlerinin Türkiye dağıtıcısı olmaya hak kazandı. Medyasoft Genel Müdürü İhsan Taşer, “Hedefimiz sadece büyük şehirler değil tüm Türkiye’de Autodesk ürünlerini yaygınlaştırmak” diye belirtti.
Medyasoft, Türkiye’de sektör fark etmeksizin her ölçekteki şirket için hazırladığı çözümleri genişletiyor.  Autodesk’in Türkiye dağıtıcılarından Medyasoft, sektörde yakaladığı ivme ve satış başarısıyla markanın tüm ürünlerini getirmeye hak kazandı. Daha geniş bir kitleye çözüm sunmaya hazırlanan Medyasoft, Türkiye genelindeki güçlü iş ortaklarıyla Autodesk’in mimari, genel tasarım, yapı, medya, eğlence, inşaat, haritacılık ve imalat alanındaki yazılım çözümlerini her ölçekteki şirketle buluşturarak, üretimde maksimum fayda sağlayacak.
Medyasoft’un çözüm, hizmet, dağıtım ve eğitim alanındaki odağını koruyarak, ürün gamını her geçen gün güçlendirdiğini belirten Medyasoft Genel Müdürü İhsan Taşer, “Kurulduğumuz ilk günden itibaren hizmet verdiğimiz markalara katma değer yaratmak için büyük çabalar sarf ettik. Bugün gerek finansal kuvvetimiz, gerek güçlü ürün grubumuz, gerekse Türkiye genelindeki iş ortaklarımızla hedefimize doğru emin adımlarla ilerliyoruz. 2009 yılında alanının en güçlü markası Autodesk ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğinde ulaştığımız nokta, hayli sevindirici. Kazandığımız bu başarıyla artık müşteri portföyümüzü de genişletiyoruz. Yeni dönemde kuvvetli iş ortaklarımızla Autodesk’e daha fazla katma değer sağlayacağımıza inanıyoruz. Autodesk’in çözümlerini her ölçekteki şirketle buluşturup, üretim sürecini kusursuzlaştırıp, hızlandıracağız. Autodesk ürünlerinin yanı sıra kurumsal alanda SAP, Adobe, Microsoft, Wacom, IBM ve Kaspersky ürünlerini de iş ortaklarımız vasıtasıyla finansal avantajlar sunarak herkesin en güncel çözümlere kavuşturacağız. Hedefimiz sadece büyük şehirler değil, tüm Türkiye. Bu noktada sadece ürünleri getirmekle kalmayıp, ürün eğitimi, danışmanlığı, teknik desteğin verilmesi gibi tam çözüm yaklaşımımızı da sürdüreceğiz” dedi.
ETİKETLER : Sayı:862

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics