Bilişim Dünyası 24 AĞUSTOS 2015 / 06:10

Medyasoft e-Fatura ürünüyle de Özel Entegratör oldu

Medyasoft, kendi geliştirdiği ePlatform ürün ailesinin e-Defter çözümü için uyumlu yazılım onayı aldıktan sonra e-Fatura için de Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan onay aldı ve Başkanlığın belirlediği kriterleri yerine getirerek Özel Entegratör oldu. Medyasoft, kendi geliştirdiği ePlatform ürün ailesinin e-Defter çözümü için uyumlu yazılım onayı aldıktan sonra e-Fatura için de Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan onay aldı ve Başkanlığın belirlediği kriterleri yerine getirerek Özel Entegratör oldu.

e-Dönüşüm çözümlerini müşterilerine merkezi olarak sunmak için Medyasoft, kendi geliştirmiş olduğu ePlatform ürününü kullanıyor. Pazara e-devlet çözümleri sunmayı stratejik hedeflerinden biri olarak belirleyen Medyasoft, Özel Entegratör olarak, önemli bir aşamayı daha geride bırakmış oldu.

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen ISO 22301  Uluslararası Sosyal Güvenlik İş Sürekliliği Yönetim Sistemi, ISO 27001 ve TS ISO IEC 27001  Bilgi Güvenliği Yönetimi Sistemi Standardı, TS ISO IEC 20000 ve ISO 20000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetimi Sistemi Belgesi, ITIL (Information Technology Infrastructure Library) Sertifikalı Personeli ve Mâli Mühür Uyum Değerlendirme kriterlerini sağlayan Medyasoft, adını e-Defter’den sonra e-Fatura Özel Entegratörleri arasına yazdırdı.

ePlatform şirketlerin e-dönüşüm süreçlerine geçişlerde yenilikçi özellikleriyle avantajlı ve kolay geçiş imkânı sağlıyor. DorukNet altyapısını kullanan ePlatform, yenilikçi özellikleriyle dikkat çekiyor.  Gelişmiş Bulut Bilişim Teknolojisi,  ERP Bağımsız Entegrasyon,  Merkezi Destek Sistemi,  Gelişmiş Yetkilendirme Aracı (LDAP Entegrasyon), Kullanıcı Bilgilendirme Sistemi (e-posta, SMS), Gerçek Zamanlı Gösterim, Tepkisel (Responsive) Tasarım, Kurulum ve Güncelleme Sihirbazı, İşinizle Büyüyen Alt Yapı ve  Kesintilerden Etkilenmeyen İş Süreci’nden oluşan 10 yenilikçi özelliğiyle öne çıkıyor.

 
ETİKETLER : 1035

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics