Bilişim Dünyası 07 EKİM 2012 / 16:05

Medyasoft, Gaziantepli KOBİ’lere iş çözümlerini tanıttı

Kurumlara yazılım, güvenlik ve eğitim alanında uçtan uca çözümler sunan Medyasoft, “KOBİ’ler için iş çözümleri” Anadolu turu kapsamında ikinci durağı Gaziantep’teydi. Medyasoft, iş ortaklarıyla birlikte geliştirdiği yeni nesil iş çözümlerini iş dünyasında rekabet avantajı sağlamak ve sektörde fark yaratmak isteyen Gaziantepli KOBİ’lere tanıttı.
Günümüz iş dünyasının rekabetçi pazar koşullarında sektörde fark yaratmak ve karlılığı artırmak için hızlı ve doğru stratejilerin ancak yeni nesil iş teknolojileriyle gerçekleşebileceğine dikkat çeken Medyasoft Genel Müdürü İhsan Taşer şöyle devam etti:
“Türkiye’nin dünyanın dev ekonomileri arasında yer alabilmesi için KOBİ’ler büyük bir önem taşıyor. KOBİ’lerin de ellerindeki bilgi ve veriyi değere dönüştürmeleri, hızlı ve çevik karar alabilmeleri için doğru bilişim yatırımı yapmaları gerekiyor. Doğru kurgulanmış bilişim yatırımları da şirketlere performans, verimlilik sağlıyor. Bu sayede de şirketler bilgi merkezli üretime, doğru kararları anında alabilen yönetime kavuşup, karlılıklarını artırabiliyor. Türkiye ekonomisine güç veren Gaziantep için özel olarak kurguladığımız etkinliğimizde iş akışını basitleştirip hızlandıran, maliyetleri kontrol altında tutup fikirlerin düşünce hızında hayata geçebilmesi için esnek çözümlerimizi tanıtıyoruz. Gaziantep’ten sonra ‘KOBİ’ler için iş çözümleri’ etkinliğimizi İstanbul, İzmir ve Kahramanmaraş’ta devam ettireceğiz” açıklamasını yaptı.
Medyasoft Gaziantep iş ortağı Ansa Genel Müdürü Hamit Deveci ise Gaziantep’in ekonomisi ile Türkiye’nin parlayan bir yıldızı olduğunu belirterek sözlerini şöyle bitirdi:
“Gaziantep, ekonomik olarak çevresindeki birçok ili etkisi altında tutan, gerçekleştirdiği üretim ve ihracat hacmi ile ülkemiz ekonomisine yön veren illerin başında geliyor. Bugün dünya bilişim sektörünün dev isimleri ile Gaziantep’te ikincisi gerçekleşen ‘KOBİ’ler için iş çözümleri’ etkinliğimizde KOBİ’lerimizin daha fazla verimlilik sağlayıp, sadece Türkiye’de değil, bölge ülkelere de açılıp rekabet edebilmeleri için gerekli yeni nesil bilişim teknolojileri çözümlerini tanıttık”
ETİKETLER : Sayı:891
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN