Bilişim Dünyası 09 EKİM 2013 / 16:49

Mekanist uygulaması Nokia Lumia 625’te

Nokia Lumia 625 artık Mekanist uygulaması yüklü geliyor. Gezmeyi ve eğlenmeyi seven Windows Phone kullanıcılarına seslenen Mekanist uygulaması ile 170 bin üye işyeri içinden yemek, eğlenmek ve gezmek isteyeceğiniz yerleri seçebilir, 300 binden fazla kullanıcı yorumundan öneriler alabilir ve şehri keşfedebilirsiniz.

Gitmek istediğiniz mekanların adres, telefon, harita ve puan bilgilerine ulaşmanızı sağlayan Mekanist uygulamasına kendi değerlendirmelerinizle katkıda bulunabilir, gittiğiniz mekanlarda çektiğiniz fotoğrafları anında ekleyebilirsiniz.

Ayrıca 100’den fazla check-in süprizi de Nokia Lumia 625 sahibi Mekanist kullanıcılarını bekliyor. Sevdiğiniz restoranda indirim gibi pek çok sürpriz bu yapıda.

 
ETİKETLER : Nokia

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN