Bilişim Dünyası 12 ŞUBAT 2017 / 16:56

MES üreticileri biraraya geldi

Üretim Yönetimi Sistemleri (MES) Üreticileri ve Hizmet Sağlayıcıları, 18 Ocak Çarşamba Günü Düzenlenen 2. Kurul Toplantısı’nda biraraya geldi. MES üreticileri ve hizmet sağlayıcıları, ikinci kurul toplantısı ile tekrar bir araya gelerek pazarın geliştirilmesi ve farkındalık çalışmaları konusunda bilgi alışverişine devam ettiler.
MES Üreticiler Kurulu’nun ikinci toplantısı, Armolis’in ev sahipliğinde Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz tesislerinde gerçekleşti. Toplantıya Armolis yöneticileri ile birlikte Dassault Systemes, Ege Bimtes, Gemba, İletişim Yazılım, Projesis, Robosoft, Trex ve Trinoks firmalarını temsilen kurumların üst düzey yöneticileri katıldı. Toplantıda, kurumlardaki MES konusundaki farkındalık, Endüstri 4.0 konusundaki hazırlıklar, bilgi düzeyi, MES çözümlerinin kapsamı, MES proje sürecinde yaşananlar ve çözüm önerileri ile ilgili ortak akıl geliştirildi. Kurumsal Dönüşüm Platformu Koordinatörü Göker Sarp, MES üreticileri ve hizmet sağlayıcılarının, kurul toplantıları ile periyodik olarak bir araya gelmeye devam edecekleri bilgisini verdi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN