Bilişim Dünyası 09 EKİM 2011 / 15:18

Metric Technology, SAP’nin eğitim ortağı oldu

SAP’nin SAP BusinessObjects çözümlerinde ilk Gold Partner’ı olan Metric Technology’nin şimdi de “Eğitim Partnerı” olduğu açıklandı. Danışman kökenli tecrübeli SAP BusinessObjects
çalışan kadrosuna sahip olan şirketin eğitim birimi, etkin kullanıcı gruplarına ve son kullanıcılara, sektör özel örneklerle, profesyonel eğitmenlerle, profesyonel eğitim ortamlarında, kurumlara özel ve genel eğitimler veriyor. Metric Technology  Genel Müdürü Ferhat Bakan,  SAP Türkiye ile yapılan işbirliği hakkında şunları söyledi: “Her şirketin kendi  sektöründe başarıyla var olabilmesinin teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesine bağlı bulunduğunu vurgulayarak, özellikle iş zekâsı vizyonunun ve bu vizyonu pratiğe dönüştürecek altyapının  belirlenmesinde; müşterilerine, sektöre yönelik özel reçete çözümler sunmaktayız. Bu anlamda iki konu  bizim için çok önemli. İlk olarak teknoloji ve yaklaşımlar konusunda müşterilerimiz ile aynı dili konuşup birbirimizi anlamamız gerekiyor.
Diğer konuda son kullanıcıların ellerindeki teknolojiden yüksek noktada fayda sağlayabilmeleri için iyi kullanabilmeleri gerekiyor. Bunun içinde ellerindeki ürün ile ilgili kaliteli eğitimler almaları gerekmektedir.”
ETİKETLER : Sayı:841

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN