Bilişim Dünyası 21 MART 2010 / 18:00

Microsoft’un güvenlik çözümü güncellendi

Microsoft, işletim sistemleri, sunucu uygulamaları ve dış bağlantı noktaları için koruma sağlayan kapsamlı çözüm ailesi Forefront Indentity Manager 2010 sürümünü düzenlediği bir basın toplantısıyla tanıttı. Microsoft Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Güvenlik Direktörü Mark Chaban’ın katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, Microsoft’un güvenlik vizyonuyla ilgili bilgiler de paylaşıldı.
Forefront Identity Manager 2010 ile kimlik denetimi konusunda oldukça güçlü araçlar ortaya koyduklarını ifade eden Chaban, bu yeni ürünle BT yöneticilerine gündelik işlerini kolaylaştırmak için oldukça güçlü araçlar sunduklarını dile getirdi. Chaban, ayrıca .Net ve WS altyapısı üzerine kurgulanan çözümün, genişlemeye ve özelleştirmeye oldukça elverişli olduğunun da      altını çizdi.
Forefront Identity Manager 2010, Microsoft Türkiye’nin kurumsal hizmet anlaşması yaptığı kurumlarda güvenlik çözümlerinin bir parçası olarak sunulacak. Forefront hakkında detaylı bilgi ve deneme sürümüne  http://www.microsoft.com/forefront/identitymanager adresinden ulaşabilirsiniz.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN