Bilişim Dünyası 26 ARALIK 2013 / 09:40

Microsoft'tan Adeo'ya ödül

ADEO Bilişim Danışmanlık, Microsoft’un 20 Aralık gecesi düzenlediği Microsoft İş Ortakları Ödül Töreni'nde, “Yılın En İyi Müşteri Memnuniyeti Sağlayan İş Ortağı” ödülünü aldı.

"Corp-to-corp" (Kurumdan Kuruma) çalışma modeli ile Türkiye’de öncü bir atılım yapan ADEO, bu yeni iş modeli çerçevesinde, Türkiye BT ekosisteminin danışmanlık alanındaki Güvenilir Danışman rolünü büyük bir özenle üstleniyor. Özellikle sanallaştırma, bulut bilişim, BT Güvenliği, felaketten korunma projeleri kapsamında iş ortakları ile çok sayıda projeye imza atan ADEO, danışmanlık alanındaki tecrübesini yürüttüğü yurt dışı projeleri ile geliştirmeye devam ediyor.
ADEO Danışmanlık CEO'su Selçuk Ekin  "ADEO'yu bölgesel bir danışmanlık firması haline getirmek için var gücümüzle çalışıyor, hedeflerimize doğru adım adım ilerliyoruz. Yaptığımız işin kalitesini daima yüksek tutmak, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize bu kaliteyi yansıtmak bizim işimizin odağını oluşturuyor" dedi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN