Bilişim Dünyası 11 ARALIK 2009 / 16:31

Microsoft Türkiye’nin genel müdürü sonunda belli oldu

Microsoft Türkiye Genel Müdürlüğü’ne, Orange-France Telekom’da görev yapan Tamer Özmen atandı. Tamer Özmen yeni görevine Şubat 2010’da başlayacak.
Orange’da İnternet Kanallarından Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak Londra’da çalışan Özmen, görev süresince sorumlu bulunduğu grubun cirosunu 2.5 kat büyüterek 1.2 milyar avroya ulaştırdı. Orange’a katılmadan önce Londra’da yerel arama motoru ve internet reklamcılığı hizmetleri sunan TouchLocal şirketinin kurucusu ve CEO’su olarak görev yapan Özmen daha önce ise Türkiye’de DOL’un CEO’luk görevinde bulundu.

Teknoloji kariyerine 90’lı yılların ortalarında ABD’de Priceline’ı kuran ekip içerisinde yer alarak başlayan Özmen, Priceline’da satıştan sorumlu başkan yardımcısı olarak çalıştı. Daha sonra Priceline’i Avrupa’da kurmak için İngiltere’ye gelen Özmen, ürünler ve satıştan sorumlu başkan yardımcısı olarak göreve devam etti.
ETİKETLER : Sayı:749
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN