Bilişim Dünyası 30 NİSAN 2018 / 23:29

Mikro ile koş, sıçra ve uç!

Mikro Yazılım, 30 yıllık deneyimini arkasına alarak geliştirdiği yeni ürün gamını, ilk olarak İş Ortakları ile buluşturdu. Mikro Yazılım’ın yeni ürün gamı Mikro Run, Mikro Jump ve Mikro Fly’dan oluşuyor. Mikro Yazılım’ın tüm Türkiye’deki 300’ün üzerinde İş Ortağı, İzmir Çeşme’de gerçekleşen 3 günlük bir İş Ortakları Lansman Toplantısı’nda bir araya geldi. “Mikro Yazılım ile her şey şimdi başlıyor!” mottosu ile düzenlenen etkinlikte, Mikro Yazılım’ın küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarına uyumlu olarak tasarlanan, üç ürün grubu detaylarıyla anlatıldı.

Mikro Yazılım Genel Müdürü Alpaslan Tomuş, yaptığı konuşmada; Mikro Yazılım’ın radikal değişim sürecini ve bu değişim sürecinin arkasındaki vizyonu anlattı. Mikro Yazılım’a yatırım yapan Turkven ve Earlybird adına Mikro Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Göktekin Dinçerler, Türkiye’nin önemli yatırımcılarından biri olarak Mikro Yazılım’ın kendileri için önem ve konumundan söz etti. Türkiye’de ve dünyada Yazılım sektöründeki dinamiklerin çok hareketli ve gelişime açık olduğuna dikkat çeken Dinçerler, Mikro Yazılım’ın bu dinamik sektördeki konumunun kendileri açısından heyecan verici olduğunu dile getirdi.

Etkinlikte, Mikro Yazılım’da değişen ürün geliştirme ve yönetim süreçlerini, ürünlerin yol haritalarını, geçmişten bugüne farkları Mikro Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Aysu Senem Çavoad anlattı. Çavdar, konuşmasında, günümüzde yazılım ve teknolojilerin de işletmelerin hem mevcut hem de gelecekteki ihtiyaçlarına tam olarak uyması gerektiğine, yeni ürün gamının tam olarak bu vizyondan hareketle geliştirildiğini söyledi.

Mikro Run ile koş, Mikro Jump ile sıçra, Mikro Fly ile uç!

Mikro Run, esnaf, serbest meslek sahibi ve küçük işletmelerin ihtiyaçları için özel olarak tasarlandı. Mikro Jump, Türkiye ekonomisinin lokomotifi KOBİ’leri büyütmek için geliştirilirken Mikro Fly ise üreticilere ve büyük işletmelere yönelik olarak geliştirildi.

Etkinlikte, Mikro Yazılım iş ortakları da 2017 yılı performanslarına göre ödüllendirildi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics