Bilişim Dünyası 23 MAYIS 2010 / 18:00

Millenicom’dan kurumsal müşterilere özel kampanya

Bugüne kadar 55 bin şirkete hizmet veren Millenicom, yıl sonuna kadar 50 bin yeni şirketi aboneleri arasına katma hedefiyle yeni bir kampanya başlattı. 15 Mayıs-15 Haziran 2010 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında 12 ay boyunca minimum 500 TL (KDV hariç) fatura üreten tüm Millenicom kurumsal müşterileri dizüstü bilgisayar kazanacak. Millenicom sabit telefon hizmetlerinden yararlanan şirketlerin şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası ve cep telefonu aramalarında yüzde 50’ye varan oranlarda indirimler elde edebildiğini ve 55 binden fazla şirketin bugüne dek 30 milyon TL’den fazla tasarruf sağladığını belirten Millenicom Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Şevki Kuyulu, sundukları ekonomik hizmet paketleri sayesinde şirketlerin iletişim giderlerini düşürerek kriz döneminde önemli avantajlar elde ettiğine dikkat çekti.
Serbestleşmede doğru düzenlemeler önemli
Şehiriçinde 2009 Mayıs ayında başlayan serbestleşmenin Aralık 2009’da pratikte hayata geçebildiğine değinen Kuyulu, regülasyonların zamanında ve keskin bir şekilde yapılmasının da hem tüketici hem sektör oyuncuları açısından büyük önem taşıdığını da belirtti. Belli fatura limitlerinden sonrasında alternatif operatörlerin faturalarını kendilerinin kesmesinin söz konusu olduğunu ve tüketiciye bu nedenle iki TT ve alternatif operatör olmak üzere iki fatura gittiğini bunun da kullanıcı açısından kafa karıştırıcı olduğunu belirten Kuyulu, sağlıklı rekabet ortamı ve alternatif operatörlerin paylarını artırabilmeleri için altyapının regülasyonla daha doğru koşullarda kullanılması gerektiğinin altını çizdi.
ETİKETLER : Millenicom Sayı:772

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN