Bilişim Dünyası 18 ARALIK 2011 / 17:00

Mirsis hizmet alanını yurtdışı işbirlikleri ile genişletecek

Proje bazlı dışkaynak, istihdam ve dışkaynak, test, yazılım geliştirme, mobil servisler ve sistem danışmanlık hizmetleri sunan Mirsis, 2008-2010 dönemindeki satış geliri artışı hızı dikkate alınarak hazırlanan “Türkiye 25 Şirketleri” listesinde yer aldı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Harvard Üniversitesi bünyesindeki AllWorld Network tarafından belirlenen “Türkiye 25 Şirketleri” projesi’nin sonuçları, İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen Küresel Girişimcilik Zirvesi’nde açıklandı. TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından verilen ödülü Mirsis adına Gül Düzgider aldı.
Mirsis CEO’su Gül Düzgider aldıkları ödül ile ilgili; “2008 yılında kurulmuş ve iki kadın girişimcinin de yer aldığı bir bilişim şirketinin bu ödülü almasının Türkiye’de ki birçok girişimci ve girişimci adayına çok önemli bir örnek teşkil edecek olması mutluluğumuzu daha da artırıyor” dedi.
Düzgider, 2012 yılı
planlarını kalite belgelendirme üzerine yaptıklarını kaydederken, “Vermiş olduğumuz kaliteli hizmet alanını yurtdışı işbirlikleri ile genişletmeyi hedefliyoruz.
Bu açılımın bireysel ve kurumsal alanda farklı modellerde işletilmesini planladık.
Teknoloji yatırımlarımızı finans ve mobil dünyanın iş hedeflerine katkıda bulunacak şekilde yapacağız” diyerek sözlerini bitirdi.
ETİKETLER : Sayı:850

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN