Bilişim Dünyası 16 MART 2015 / 07:58

Mitel eğitimleri devam ediyor

CSC İletişim, katma değerli distribütörü olduğu Mitel’in desteğiyle düzenlediği eğitimlere devam ediyor. Ürünleri ve sistemleri konu alan eğitimlerin sonuncusu, geniş katılımla Ankara’da gerçekleştirildi. Yoğunlukla hizmet verdiği Aastra ürün gamına ek, Mitel’in Aastra’yı bünyesine katması ile birlikte hizmet alanını daha da genişlen firmanın ürün yelpazesi, SMB ve Entrprise tarafında, alternatifleriyle birlikte iş ortaklarına çözüm sunan bir yapıya kavuştu.

Mitel - Aastra birleşmesi sonrasında CSC iletişim olarak çalıştığı partnerlerle birlikte küresel anlamda gerekli sertifikasyonlarını tamamladıklarını belirten CSC İletişim Teknik Koordinatörü Hüseyin Saka, hizmet verdikleri bölgelerde teknik anlamda bilgi seviyesini üst seviyelere taşıdıklarını belirtiyor.

Gelişen sistemler ve pazarın talepleri doğrultusunda kendi dinamiklerini de geliştirdiklerini belirten Saka, bu amaçla eğitimlere de hız verdiklerinin altını çiziyor:

“Geçtiğimiz günlerde Ankara’da iş ortaklarımıza yönelik yapılan eğitim organizasyonunda, Mitel MiVoice Business ve MiVoice Office 400 ürünleri ile birlikte telefon setlerinin tanıtımı ve eğitimi verildi. Daha önce İstanbul’da yapılan ve yoğun talep gören benzer organizasyonun Ankara’da da aynı yoğun katılımla gerçekleşmesi bizi mutlu etti. Eğitim sırasında ürünlerimiz fiziksel olarak sergilenirken detaylı anlatımın gerçekleştiği satış, teknik ve rekabet analiz sunumları da yapıldı.”

Gerek kullanıcıya gerek de partnerlere sağlayacağı esneklik ve konfigürasyon kolaylığı düşünüldüğünde Mitel ürünlerinin Türkiye pazarında geniş yankı bulacağı; piyasa şartlarında da rekabetçi bir yapıda olacağı konusunda iddialı olduklarını belirten Saka, teknik anlamda doğrudan destek almalarının avantajına dikkat çekti:

“Kurumsal iletişim pazarı düşünüldüğünde, üretici firmalar arasında, Türkiye’de teknik anlamda doğrudan destek alabildiğimiz, iş ortaklarımız tarafından gelen talepleri inceleyip çözüme kavuşturabildiğimiz, demo ve test ortamını çok hızlı oluşturabildiğimiz bir yapıyı, Mitel ile birlikte yürütmekteyiz.

Mitel, ürün gamı olarak birçok sektörde liderliği hedef almış bir çalışma prensibine sahip. Özellikle Avrupa, İngiltere, Kanada ve Güney Amerika olmak üzere tüm dünyada yılların birikim ve tecrübesi ile hizmet veren bir kurum. Bu anlamda böylesine teknik bilgi birikimi ve ürün çeşitliliği olan bir firmanın distribütörü olarak, sürekli sertifikasyon süreçlerinden geçerek ürün ve teknoloji bilgilerimizi güncel tutuyoruz. Bu bilgileri belirli periyodik aralıklarla düzenlediğimiz eğitim seanslarında partnerlerimize aktarıyor, en nihayetinde son kullanıcıya ‘güncel ve üst seviyede ürün deneyimi’ sunmuş oluyoruz.

CSC iletişim olarak gerek mevcut projelerde, gerek de önümüzdeki projelerde, müşteri ve iş ortağı taleplerini dikkate alan, memnuniyet odaklı, ürünün ve markanın arkasında duran bir yapı ile çalışmayı hedefliyoruz.”
ETİKETLER : 1013

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics