Bilişim Dünyası 19 OCAK 2016 / 17:00

Mitel ve Ateksis, iletişim dünyasını Ankara’da buluşturuyor

Alternatif telekom operatörü Mitel;  uzman kadrosuyla distribütör olarak hizmet veren Ateksis ile 2 Mart Çarşamba günü Rixos Grand Ankara’da iletişim semineri gerçekleştirmeye hazırlanıyor. İletişim ve bilişim dünyasının uzman isimlerini Ankara’da buluşturmayı amaçlayan seminerde Mitel ve Ateksis, iletişim dünyasının son teknolojik hizmet yapılarını katılımcılara sunacak.
‘’Yüzde Yüz İletişim Yüzde Yüz Güven’’ sloganıyla düzenlenecek seminerde, Mitel’in vizyonu, tümleşik iletişim ürün ve çözümleri ile, bunların şirketlere sunduğu potansiyeller ele alınacak. Seminerde, katılımcıların mevcut sistemlerinin bu son teknolojik yenilikleri kullanacak yapıya kavuşturulması için yapmaları gerekenler hakkında da bilgi aktarılacak. 
ETİKETLER : Mitel Ateksis

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN