Bilişim Dünyası 14 NİSAN 2014 / 08:00

Mobil çözümlerde yeni modüller

Univera 13. Mobil Teknolojiler Günü’nü 9 Nisan’da Mariott Otel Asia’da düzenledi. Yeni modüllerini tanıttı.

Univera Genel Müdürü Cüneyt Ersin yaptığı açılış konuşmasında büyüme stratejilerini “Habitatımızı genişletmeyi, müşterilerimize daha fazla kazandırarak hedeflerine ulaşmalarını sağlamak istiyoruz. Müşteri varlığımızı derinleştirme, tecrübelerimizi yeni sektörlere uyarlama, dış pazarlara açılma hedeflerimize dayalı bir büyüme stratejimiz var” sözleriyle anlattı.
Univera Ürün Yöneticisi Emre Çelik, “Univera’dan yeni modüller, yeni çözümler” konuşmasında bu yıl 9 yeni modül hazırladıklarını Microsoft ile çalışmaya devam ettiklerini anlattı. Yazılımlarının temelinde Microsoft’u kullanmaya devam edeceklerini ancak mobil teknolojilerdeki gelişmeleri göz önünde bulundurarak yeni yazılım dillerini de kullanacaklarını anlattı.”

“Azure’u tam destekliyoruz”
Windows Azure desteğini tamamen kapsar hale geldiklerini anlatan Çelik, arka ofis hizmetlerine Arapça’yı da eklediklerini ve bu dile göre ekran yapısının da hazırlandığını anlattı. Satış tanıtım alanı için geliştirilen, telekom, GSM, beyaz eşya, elektronik, otomotiv ve lojistik sektörlerinde de büyük kolaylıklar sağlayan Enroute Panaroma çözümündeki yeni modülleri tanıttı. Satış ekibi yöneticileri için geliştirilen Field Agent modülü anlık göre atamaları, ziyaret görüntüleme, anlık satış-iade bilgileri ve hedef durumu bilgilerini görüntülüyor. Univera’nın yeni modüllerinden Assisted Sales de, tablet üzerinde çalışan bir saha içi satış sistemi. Bir cihaz, on markayı aynı anda yönetebiliyor.
Çelik, Quest Panaroma ve Stockbar Panaroma çözümlerindeki yeni modülleri de tanıttı. Etkinlikte Univera habitatından katılımcılar da sunumlarını gerçekleştirdi.
13. Mobil Teknolojiler Günü’nde katılımcılar, sevilen yarışma programı Kelime Oyunu’nun sunucusu Ali İhsan Varol’un düzenlediği küçük bir kelime oyunu turnuvasıyla, eğlenceli zaman geçirdi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics