Bilişim Dünyası 31 EKİM 2010 / 18:00

Mobil dünyada ikili yakınsama

TTNET Mobil markası altında; mobil konuşma, SMS, mobil internet gibi hizmetler tek paket olarak sunuluyor. TTNET Mobil ile TTNET müşterilerine her yöne aynı fiyata konuşma ve mesajlaşma olanağı sunulurken, internet ve
cep telefonu ücretleri de tek bir faturada birleştiriliyor. 2010 sonuna kadar avantajlı paket için başvuran aboneler, aylık vergiler dâhil 10 TL’ye ilk 6 ay boyunca yurtiçi her yöne aylık 200 dakika, daha sonra ise yurtiçi her yöne aylık 100 dakika konuşuyor.
TTNET Mobil ile birlikte NET4 ADSL’i içeren “İkisi Bir Yerde” paketi ayda 39 TL’ye sunulurken, NETLimitsiz ADSL’i içeren paket ayda 59 TL’ye sunuluyor.
Ücretsiz paket dakikalarından sonraki görüşmeler için ücretlendirme ise yurtiçi her yöne 10 krş/dk olurken, yurtiçi her yöne SMS göndermek de SMS başına sadece 10 kuruş olarak ücretlendiriliyor.
TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, “TTNET olarak, 2010 yılında yeni bir dönemi başlattık. Öncelikle sinema ve televizyonu taşınabilir hale getiren Tivibu’yu kullanıma sunduk. Ardından internet üzerinden yüksek kalitede yayın yapan yeni nesil TV platformu IPtivibu’yu pilot uygulama olarak İstanbul, Ankara ve İzmir’de hayata geçirdik. Bugün ise mobil iletişimde TTNET Mobil dönemini başlattık” dedi.
TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı İlker Koçak ise “Avea ile hayata geçirdiğimiz TTNET Mobil markası altında; mobil konuşma, SMS, mobil internet gibi hizmetleri bir paket olarak sunduğumuz mobil iletişim hizmetlerimizi başlatıyoruz” dedi.
ETİKETLER : Sayı:794
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN