Bilişim Dünyası 08 ARALIK 2014 / 09:52

Mobil sitenizi hızlı oluşturun

Mobil tüketicilere erişim için kullanımı kolay bir araç olan Teknobadi Mobil Site servisi, şirketlerin bu ihtiyacını karşılıyor. Çevrimiçi mobil web sitesi oluşturma aracı ile 30 dakika içinde mobil web sitesi hayata geçirilebiliyor.

Bir yıl boyunca dünyadaki mobil web sitesi oluşturma araçları ile dünyadaki ve Türkiye’deki eğilimleri inceleyerek farklı neler yapılabileceğini araştırdıklarını söyleyen IBS Bilişim Proje Sorumlusu Bahadır Köse, bu çözüm arayışının gerekçelerini şöyle sıraladı: Türkiye’de mobil cihaz kullanımın yükselişi ve mobil cihazlar ile internete bağlanma oranının geçen yıla göre yüzde 145 artması.

KOBİ’lerden ilgi yoğun oldu

“Ayrıca, yine yapılan araştırmalara göre, mobil telefon kullanıcılarının yüzde 80′i mobil uygulama yüklemek yerine, mobil web sitesi kullanmayı tercih ediyor” bilgisini paylaşan Bahadır Köse, bu amaçla mobil web site çözümünü oluşturduklarını vurguladı. Mobil Site Platform lansmanını Türk Telekom ile birlikte Türk Telekom kullanıcısı iş yerlerine özel yapılan bir kampanya ile duyurmak istediklerini söyleyen Köse, ”Kampanya duyurusu ile birlikte KOBİ’lerin ürünümüze ilgisi beklentimizin üzerinde oldu” dedi.

Şirketlerin mobil kanalını daha verimli kullanabilmeleri için mobil site çözümünün bu alanda faydalı olabileceğini belirten Köse, buna ek olarak halihazırda mobil web sitesi olan firmaların da müşterileri tarafından daha kurumsal ve güvenilir firma algısı sağlayabileceği kanısında olduklarını vurguladı.

 
ETİKETLER : 999

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics