Bilişim Dünyası 05 MART 2017 / 15:19

Mobil Teknolojiler Günü için geri sayım

Univera’nın her yıl düzenlediği Mobil Teknolojiler Günü, bu yıl 16’ıncı kez teknoloji kullanıcıları ve üreticilerini buluşturacak. Etkinlik dijital projelerle operasyonlarını yöneten şirketlere ev sahipliği yaparken, şirketler de satış operasyonlarını, satış kanallarını nasıl yönettiklerini ve elde ettikleri faydaları katılımcılarla paylaşacak. 19 Nisan’da İstanbul’da düzenlenecek etkinlik ile ilgili detaylı bilgi ise www.mobilteknolojilergunu.com sitesinde yer alıyor. Univera Genel Müdürü Cüneyt Ersin, şu bilgileri verdi:
“Univera olarak 25’inci yılımızı kutluyoruz. Son yıllarda geliştirdiğimiz ve genişlettiğimiz çözümlerimiz, hızlı tüketim sektörünün yanında, otomotiv, perakende, inşaat, enerji, ilaç, tarım ve daha birçok farklı sektörün ihtiyaçlarını karşılıyor. Mobil Teknolojiler Günü de hem firmaların ihtiyaçlarını anlamak için bire bir görüşmeler yapabildiğimiz hem firmalara yeni çözümlerin sunulduğu farklı deneyimleri dinleyebildikleri bir ortam sunuyor. Tüm bilgi teknolojileri, satış, saha, depo, üretim operasyonları profesyonellerini bekliyoruz.” 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN