Bilişim Dünyası 12 MART 2017 / 15:31

Mobilde fotoğraf performansı güç kazanıyor

Huawei, tasarımı, düşük ışıkta üstün kamera performansı, geliştirilmiş selfie özelliği ve kullanıcı dostu işlevselliği ile yeni nesil P serisinin son üyesi HUAWEI P9 Lite 2017’yi, Türkiye pazarında satışa sunuyor. Media Markt, Vatan, Teknosa, Vodafone ve Türk Telekom mağazalarında erişilebilecek telefonlar için tavsiye edilen satış fiyatı ise bin 399 TL. Huawei P9 Lite 2017, 8MP ön kamerasının sağladığı selfie özelliği, geliştirilmiş parmak izi tanıma özelliği ve ses kalitesiyle öne çıkıyor. P9 Lite 2017’nin 5,2 inç Full HD ekranı tüm görsel ihtiyaçlar için ideal bir kullanım sunuyor. Pil dahil 147 gram ağırlığı, parlaklığı ile minimal kasa boyutlarıyla oldukça hafif bir akıllı telefon olan P9 Lite 2017’nin tanıtımı için düzenlenen toplantıda Huawei Orta Asya ve Kafkasya Başkan Yardımcısı Selçuk Mirza, şunları söyledi: 
“Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye pazarında da büyümeye devam ediyoruz ve toplam marka deneyimi bizim için büyük bir önem taşıyor. Üründen satış sonrasına eksiksiz bir hizmet anlayışı sunmak önceliğimiz. Amacımız, Huawei’yi tercih eden tüketicilere kusursuz bir cep telefonu deneyimi yaşatmak ve bir sonraki tercihlerinin yine Huawei markasından yana olmasını sağlamak.”
12MP arka kamera ile güçlendirilen P9 Lite 2017, 27 mm geniş açı özellikli, f/2.2 diyafram aralığına sahip 5 katmanlı lensi ve gelişmiş görüntü sensörlü kamerası ile berrak fotoğraflar için tasarlandı. 8MP ön kamerası ile kusursuz selfieler çekilebilmesini sağlarken, yüz tanıma, seçilen kişiye odaklanma ve güzellik filtresi ile estetik selfie kareleri yakalıyor. Ön kamerada bulunan Panoroma modu geniş açılı fotoğraflarda en iyi sonucu verirken, “Yemek modu” ile çekilen yemek fotoğrafları da sosyal medya paylaşımlarında fark yaratıyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics