Bilişim Dünyası 12 EYLÜL 2010 / 18:10

Mobilera mobil pazarlamada uluslararası listede

CRM tabanlı mobil pazarlama ve reklâm şirketi Mobilera, mobil iletişim dünyasının gündemini belirleyen ve mobil pazarlama uluslararası MobiThinking.com sitesi tarafından dünyanın en büyük ve en iyi 10 mobil şirketi arasında gösterildi. Büyüklük, coğrafi kapsam, uzmanlık, iş ortakları, finansal durum, sahip olunan müşteriler, bağlantılar ve vizyon gibi kriterler gözetilerek hazırlanan Mobithinking.com mobil şirketler listesi, mobil pazarlama dünyasında uzman kabul edilen kurum ve üst düzey yöneticiler tarafından oluşturuldu. Bunlar; Mobile Marketing Association (MMA) Europe and Asia, OgilvyOne, eMarketer, Millennial Media, Jumptap, Wireless Watch Japan, Amobee, Foxnews.mobi; Internet Advertising Bureau (IAB), The Mobile Data Association (MDA), Mobile Marketing Magazine, MobiEnthusiast.mobi, Hands ve Google olarak sıralanıyor.
Halen 9 ülkede 70’i aşkın profesyonel yöneticisi ve çalışanı ile faaliyet gösteren Mobilera, geçtiğimiz aylarda küresel genişleme stratejisi kapsamında, iştiraki olan Mobilera Iberia üzerinden, Portekiz’de Bluetooth ve mobil pazarlama konularında faaliyet gösteren Blue Harbour şirketinin hisselerinin yüzde 80’ini satın almıştı.
Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Mobilera Türkiye Genel Müdürü ve Mobilera Holding BV Mobil Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Zehra Öney: ‘’MobiThinking.com günlük yüz binlerce ziyaretçisi ile mobil iletişim alanında saygın bir yere sahip olan ve sektöre yön veren bir site. Ayrıca sitenin yayınlamış olduğu bu listeyi mobil pazarlama dünyasının liderleri belirlemekte. Böyle bir sitede dünyanın en iyi 10 mobil şirketinden biri olarak gösterilmek bizleri gururlandırdı’’ dedi.
ETİKETLER : Sayı:787

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN