Bilişim Dünyası 15 TEMMUZ 2012 / 15:15

Mobilitenin yükselişi hız kesmiyor

Asus Zenbook’lar; Asus, Microsoft Türkiye ve Turkcell işbirliğiyle, Windows 8’e yükseltme imkânı da sunan Windows 7 işletim sistemi ile Turkcell İletişim Merkezleri’nde tüketicilerle buluşmaya başladı. Konuyla ilgili işbirliği 5 Temmuz’da İstanbul Edition Otel’de düzenlenen bir basın toplantısıyla anlatıldı.
Asus Türkiye Ülke Müdürü Bora Aras, “Operatör kanalında da ultrabook odaklı bir işbirliğine imza atmış olduk” dedi. Turkcell İnternet ve Gelişen Cihazlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barış Birol, ultrabook’ların kendileri için önemine işaret etti ve mobilitenin öneminin bilincinde olduklarını vurguladı.
Microsoft Türkiye Operatör Kanalları Direktörü Egemen Gönen de “Windows 8’i Türkçe olarak kullanıcılarla buluşturacağız ve bu cihazı alanlar, Windows 8’i güncelleyebilecek” bilgisini paylaştı. Gönen, Windows 8’e yükseltme tarifesinin 29 TL olduğunu hatırlatarak, bu kampanyaya özel bir durum olmadığını da hatırlattı.
ETİKETLER : Sayı:880

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN