Bilişim Dünyası 26 HAZİRAN 2013 / 10:40

Mobisis Barselona'dan ödülle döndü

Mobisis, Barselona’da düzenlenen, Intermec’in çeşitli çözümleri ile müşterilerinin farklı sorunlarına çözüm sunan 2 binden fazla iş ortağının ticari performanslarının da değerlendirilip ödüllendirildiği zirvede 2012 yılı performansı ile EMEA Bölgesi’nde “En Hızlı Büyüyen İş Ortağı Ödülü”ne layık görüldü.

Mobisis Genel Müdürü Suat Eser, “2004’ten beri OT/VT sektöründe saygın markalar ile iş ortaklarımızla müşterilerimize çözümler sunmaktayız. Bu istikrarımızı sektöründe öncü markalardan biri olan Intermec tarafından verilen bu ödülle taçlandırdık” şeklinde ödülü değerlendirdi. Intermec Türkiye Satış Müdürü Hakan İkiz ise “Mobisis ile geçtiğimiz sene ortasında iş ortaklığına başladık. Karşılıklı güven ve dayanışma ile büyük bir sinerji yakaladık ve çok kısa zamanda başarılı sonuçlar elde ettik. Mobisis EMEA bölgesinde en hızlı büyüyen iş ortağı olarak hepimizi gururlandırarak bu ödülü almaya hak kazanmıştır. Emeği geçen tüm yönetici ve çalışanlarına teşekkür ederiz” şeklinde değerlendirmede bulundu.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN