Bilişim Dünyası 21 MART 2010 / 18:00

MoreVRP grup dışına taşınıyor

Geçtiğimiz hafta düzenlenen basın toplantısında Aktek, Akkök’te kazandığı deneyimi MoreVRP çözümüyle grup dışına taşıyacağını duyurdu. MoreVRP yazılımı DB tabanlı şirket ortamlarında uygulanabiliyor, özellikle de ERP, CRM, DW ve veritabanı üzerinde çalışan pek çok uygulamada fayda sağlıyor. Aktek, 10 yıldır Akkök Şirketler Grubu’nun teknolojik altyapısına destek veriyor. Pek çok şirkete ERP çözümleri sunan Aktek, aynı zamanda Microsoft ürünlerini de kullanarak çeşitli yazılımlar geliştiriyor.
Yazılım şirketlerinden More ile iş ortaklığını anlatan Aktek Bilgi İletişim Teknoloji Genel Müdürü Hakan Korkmaz, “Şu anda ERP sürecini tamamlayan şirketlerde kurumsal raporlama, bütçeleme ve müşteri ilişkileri yönetimlerinde eksiklikler görüyoruz. Bu yüzden uyguladığımız ve güvendiğimiz çözümleri onlara da sunmak istiyoruz. Oracle’ın Sun Microsystems’ı satın almasının ardından uygulama yazılımından depolama birimine kadar hizmet veren bir yapı olarak, MoreVRP çözümünün Türkiye’de başarılı olacağını düşünüyoruz. Öncelikle kurumsal müşterileri hedef alıyoruz, çünkü kurumun maliyetlerini azaltırken, performansa katkı sağlayacak olan bu MoreVRP çözümüne çok güveniyoruz” şeklinde konuştu.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN