Bilişim Dünyası 12 ŞUBAT 2013 / 14:09

Motorola Psion’dan Boer’e ödül

Türkiye’de “Katma Değerli İş Ortağı - Value Added Reseller (VAR)- olarak hizmet veren Boer Bilişim, Motorola Psion’dan bir ödül aldı. Şirket 2012 senesindeki başarılı satış ve servis uygulamaları sebebiyle “Fastest Growing  VAR 2012 “ -En Hızlı Büyüyen Katma Değerli İş Ortağı-  ödülünü aldı. Boer bu  ödülünü düzenlenen iş ortakları gecesinde  Psion- Motorola EMEA Bölge Başkanı Marco Landi ve  ülkemiz pazarından sorumlu EMEA Satış Bölgesi Başkan Yardımcısı Frederic Bismuth'tan aldı.

Bu başarılarında katkısı olan herkese teşekkür ettiklerini belirten Boer Bilişim Yurtdışı İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bora Tamerkan; “Motorola Psion gibi alanının  en büyük teknoloji şirketlerinden biri  tarafından çabalarımızın takdir görmesi bizleri onore etmiştir” dedi.
ETİKETLER : Boer Motorola

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN