Bilişim Dünyası 25 ŞUBAT 2016 / 10:58

Mühendislik yetkinlikleri GSMA’de paylaşıldı

Barselona’da düzenlenen Mobile World Congress 2016’ya katılan Netaş’ın, dünyanın dört bir yanından gelen telefon operatörleri, üreticileri ve tedarikçilerinin buluştuğu fuardaki standı büyük ilgi gördü. Şirketin VoIP Multimedya ve 4.5G Çözümleri, Nova Siber Güvenlik Ürün Ailesi, Yeni Nesil OSS Çözümleri, Dijitalizasyon ve Dönüşüm Danışmanlığı konularındaki proje ve sunumları, ziyaretçilerle paylaşıldı.
Mobile World Congress 2016 hakkında bilgi veren Netaş CEO’su C.Müjdat Altay, “Mobil dünyanın en önemli buluşması kabul edilen fuarda yer almaktan büyük heyecan ve mutluluk duyduk. Siber güvenlik başta olmak üzere 4.5G, VoIP Multimedya ve Yeni Nesil OSS konularındaki yerli çözümlerimizle, Netaş’ın Ar-Ge gücünü ve Türk mühendislerimizin yetkinliğini uluslararası arenada gösterme şansı yakaladık” dedi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN