Bilişim Dünyası 12 OCAK 2016 / 12:13

Multinet yelpazesi büyüyor

Multinet Up, “Multinet’li yap kazan” kampanyası ile kullanıcılarına bir yenilik daha sundu.  Kampanya bireysel kart kullanıcılarının, üye iş yerlerinin ve kurumsal müşterilerinin yeni müşteri önermesini hedefliyor. Bu kampanya kapsamında hem Multinet kullanıcıları kazanıyor hem de yeni firmalar Multinet dünyasını keşfetme imkanı buluyor.
Kampanyadan faydalanmak isteyen kullanıcılar multinetliyap.multinet.com.tr  web sitesinde ziyaret ederek anasayfada yer alan Kart Kullanıcısıyım - Kurumsal Müşteriyim - Üye İşyeriyim statülerinden birini seçerek, tek bir portal üzerinden referans gösterme işlemini tamamlıyor. Bu işlemden sonra öneride bulunan kullanıcılar referans oldukları firmaların çalışan sayısına göre ödül kazanma şansını yakalıyor. Önerdiği firma yeni müşteri olursa, bireysel kart kullanıcısı Restonet yüklemesi, Kurumsal müşterinin önerdiği firma yeni müşteri olursa, referans olan kişi Otelnet, Giftcard ya da Restonet yüklemesi, Üye iş yerinin önerdiği firma yeni müşteri olur ise Giftcard ya da Akaryakıt kazanma şansı elde ediyor. Kurumsal müşteriden, üye iş yerinden ve bireysel kart kullanıcısından alınan referans üzerine satış yapan saha satış uzmanı ise 30 TL Gift Card kazanıyor.
 
ETİKETLER : Multinet
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN