Bilişim Dünyası 13 HAZİRAN 2016 / 13:41

Müşteri deneyimi daha da gelişecek

Orta ve Güneydoğu Avrupa başta olmak üzere 18 ülkede yaklaşık 500 kuruma hizmet veren Printec, müşteri deneyimini artıracak yeni teknoloji çözümü INETCO yazılım ürünlerini, ilk müşterisi olan BKM ile yaptıkları proje ile tanıttı. Printec Ülke Müdürü Nazan Arıca ve Bankalararası Kart Merkezi (BKM) Genel Müdürü Dr. Soner Canko’nun katıldığı toplantıda Yeni Müşteri Deneyim Yönetimi ile birlikte BKM tarafından uygulamaya alınan ürün hakkında bilgi verildi. Printec Ülke Müdürü Nazan Arıca, hedeflerinin; sundukları hizmet ve çözümler ile teknolojinin her alanında değer yaratarak, iş ortaklarını başarıya taşımak olduğunun altını çizerek Printec’in tüm iş ortaklarına ve ülke ekonomisine katma değerli hizmetleriyle faydalar sağlayacağına inancını vurguladı. Nazan Arıca, şunları söyledi:
“İşlem verileri; müşteri yaşam döngüsündeki her temas noktası ile bağlantı kuran anahtar. Bu bilgiler, yeni gelir modellerini tanımlamamızı, müşteri ilişkilerimizin derinleşmesini ve düşük maliyetli hizmet vermemizi sağlar. BT yönetiminde pazarlamanın daha çok üzerinde durduğu konu; doğru kanala doğru hizmet. Müşteri daha çağrı merkezini aramadan sorunun merkezde anında tespit edilip müşteriye çözümle gidilmesi önemli. Nasıl şubenin nereye kurulacağı kararı veriliyorsa, ATM’nin nereye kurulacağı yönünde de önemli verilerin olması gerek.” 
BKM olarak işlemlerin gerçek zamanlı izlenerek analiz yapılmasının önemini bildiklerini vurgulayan Dr. Soner Canko da, Türkiye’de müşteri deneyimini artıracak INETCO’nun yeni nesil teknoloji çözümü  ile daha da güçleneceklerini ifade etti. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics