Bilişim Dünyası 04 NİSAN 2014 / 14:18

Müşteri deneyimi için çözümler

Çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri yazılımları konusunda faaliyet gösteren Genesys’in her yıl düzenlediği Genesys G-Summit, bu sene 3 Nisan Perşembe akşamı Rahmi Koç Müzesi’nde gerçekleşti.

Müşteri hizmetlerinde, müşterilerin kullandığı kanallar üzerinden tek ve tutarlı bir deneyim gerçekleştirebilmek için çözümlerin anlatıldığı etkinliğe, Genesys’in üst düzey yöneticileri ev sahipliği yaptı.

Genesys Pazarlama Müdürü Marie Udal, Ülke Müdürü Murat Tipi ve Türkiye ekibinin ev sahipliğinde gerçekleşen Genesys G-Summit’e, banka, finans ve telekom başta olmak üzere birçok sektörden üst düzey yöneticiler katıldılar ve demo alanlarında Genesyin farklı müşteri hizmetleri çözümlerini dinlediler.

Türkiye Ülke Müdürü Murat Tipi etkinlikle ilgili olarak, “ Bu yıl G- Summitte 4 farklı çözümümüzü paylaştık. Müşteri hizmetlerinde kullanılan kanallar üzerinden tek ve tutarlı deneyim sunmak ve gerçekleştirmek çok önemli” dedi.

Genesys bu yıl G-Summit demo alanında şu çözümleri tanıttı;

Conversation manager: Çağrı merkezi müşteri kaynak yönetim yazılımı, müşteri etkileşimlerinizi kanallar arasında size dokunulan her noktada ve zamanda kesintisiz bir müşteri deneyimine dönüştürür. Güçlü içerik yönetim sistemi ile müşterinizi tanır, sahip olduğu ürünleri bilir, hareketlerini takip ederek istikrarlı bir müşteri deneyimini, müşterinizin kanal tercihinden bağımsız olarak sağlar

Genesys Mobile Engagement: Mobil Müşteri Hizmetleri, Genesys Müşteri Etkileşim Yönetim platform, iş kuralları, içerik, etkileşim tarihçesi ve raporlama özellikleri ile mobil etkileşimlerinize taşır. Canlı Bağlan özelliği ile, müşteriniz yardıma ihtiyaç duyduğu anda, uygulamanıza eklenecek bir tuş ile onu müşteri temsilcisine bağlar. Mobil uygulama üzerinde yapılan hareketlerin içeriği de paralelde güvenli bir şekilde müşteri temsilcisinin ekranına iletilir. Müşteri temsilcisi ayrıca müşterinin lokasyon bilgisine, mobil kanaldan geldiği bilgisine ve müşteri tarihçesine anında erişebilir. Bu 360 derece bakış, müşterinizin kişiselleştirilmiş bir mobil müşteri deneyimi yaşamasına ve girdiği bilgileri tekrar etmeden işlemine devam etmesine imkan tanır.

Enterprise Workload Management: Genesys İş yükü Yönetim çözümü, çağrı merkezi dışındaki arka ofis iş akışlarını da optimize eder. Doğru kişinin doğru işi yaptığından emin olarak, müşterinizin beklentilerini doğru zamanda karşılar. Boşa harcanan zamanı ve eforu minimize ederek, markanızın müşterinize verdiği sözleri yerine getirmesine yardımcı olur.

UCConnector – MS Lync: Microsoft Lync kurumların birçoğunda ileri seviye bir tümleşik iletişim platformu olarak kullanılmaya ve bu konuda hızlı bir ivme ile pazarda büyümeye başladı. Lync hem kurum içi hem de kurum dışı (PSTN) aramalarında sesli ve görüntülü ortamlar için oldukça etkili ve düşük maliyetli çözümler sağlıyor.

 
ETİKETLER : Genesys

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics